Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen szinten értesz a...

Milyen szinten értesz a fizikához és a matematikához?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Matekból van egy 78%-os érettségim, de ma már nem tudnám megírni annyisra... Ha tanultam volna, a matekot, vagy legalább érettségi előtt nézegettem volna a dolgokat, lehetett volna jobb is, de leszartam :S


A gimis fizikáról csak halvány emlékfoszlányaim vannak, csak 7-8-ban tanultam rá rendesen (azokat a dolgokat még most is tudom), gimiben már leszartam "úgyse számít sehova"-alapon, meg a tanár is úgy volt vele, hogy akinek nem számít, annak nem kellett tanulnia.

2010. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján mérjük a szintet? :)


Egyetemen 4,5 voltam belőle.

Figyelembe véve, hogy az emberek hány százaléka fizikus, vagy hasonló és, hogy egyetemen mennyire voltak jó eredményeim, akkor elvileg bőven bent kéne lennem a felső 10%-ban.


De ezt egyáltalán nem érzem, hogy így lenne.. sőt... én kifejezetten kevésnek érzem a fizika és matek tudásom.

2010. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Idén ezekből fogok érettségizni.
2010. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A matematikához elég jól: matematikusként végeztem. A fizikához nem értek. Miért kérdezed?
2010. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A fizikához nem nagyon, de matekból 5-ös lett a kis érettségim.
2010. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi: matek 100%, fizika 96%, persze mindkettő közép.

Programtervező matematikusként végzek (minden matekos tárgyammal végeztem már, meg lassan a szakkal is), itt elég keményen tolják az analízist (mint a vegyészeknek, ami keményebb, mint a matek szakon), meg a diszkrét matekot, azokból viszonylag jó vagyok, de nem terveztem soha a doktori iskolát, főleg nem matekból. Fizika érdekel, olvasgatok mindenfélét, de nem _tanultam_ a középiskola után.

2010. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
72%

5.-ben nagyon jó voltam matekból.Szerettem is , és tanárnőm szerint olyan dolgokra jöttem rá, amelyekre ő hosszas gondolkodás után sem jött volna rá.

Most végeztem a hatodikat, de most inkább a fizikát szeretem. Arra vagyok a legbüszkébb, hogy megalkottam egy egyszerű gépet, ami tulajdonképpen nem más, mint az Archimédész-csavar elbonyolítása és automatikus működtetése.

2010. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát országos döntőkön végeztem első 10-ben matekból.

Fizikából is jó vagyok, de versenyen nem voltam. :)

De a nagy kedvenc marad a kémia. ;)

2010. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen fizikus hallgató vagyok, szeretem is természetesen :) de a matekért ilyen szinten már nem vagyok annyira oda...
2010. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Most fejeztem be az első évet matek szakon, fizikából pedig a legjobb teljesítményem egy megyei 6. hely.
2010. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!