Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy csinálták meg ezt, ami...

Hogy csinálták meg ezt, ami az alábbi videóban látható, lennt?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Bv9h7HwVPdg


HD-ben nézzétek.A lufikba szárazjeget töltöttek,vagy hogyan?És egyre mennek össze is!ÉS nem csak valami vizuális effekt,mert a második részbe még látszik is,hogy egy modell neki megy egy lufinak és "szétrobban"!


2010. aug. 3. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudod te mi az a szárazjég?

Csak valami egyszerű füst van fújva a lufikba.

2010. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen tudom,a szórakoztatóiparban sűrűn használt kémiai anyag.abból szokott lenni az a nagy füst.


miért nézel hülyének?....

2010. aug. 3. 12:31
 3/11 A kérdező kommentje:
és ha füst is van beletöltve milyen füst?és hogy mennek össze ?és hogy hogy nem hangos a durranás?
2010. aug. 3. 12:55
 4/11 anonim ***** válasza:
az nem lufi,hanem buborék szerintem...és lehet,hogy a hőmérséklet különbség miatt megy össze...mert ahonnan fújják,ott pár fokkal melegebb van...najó ez nemhiszem,hoyg ígylenne,de még gondolkozuok rajta...mindenesetre abba biztos vagyok,hogy az buborék,és nem lufi
2010. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem mennek össze a buborékok,csak azt hiszed,mert kisebbeket is fújnak...ami meg megy össze,az léket kapott:D
2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért néz hülyének, mert nem tudod, mi az a szárazjég. A szárazjég az széndioxid, és azért hívják így, mert normál nyomáson szublimál. BÁRMILYEN hideg, szublimáló anyagnak lenne "füstje", csak épp ezt könnyű előállítani.
2010. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lufik, hanem olyan, mint a szappan buborék... Lehet, hogy csak valamit kevertek bele, amivel megnövelték a felületi feszültségét... (mintha valaha glicerinről hallottam volna, de ez egyáltalán nem biztos)

A füst pedig úgy kerülhet bele, hogy nem levegővel fújják a buborékokat, hanem esetleg tényleg szárazjéggel nyert "füstel"...

2010. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is szappanbuborék jellegű buborékok. A méretük csökkenése optikai hatás, mert a kamera az esetek döntő többségében nyit a látószögén, mert a model közeledik felé...

Hogy mivel vannak töltve? A helyszínen könnyű lenne eldönteni. Így a felvétel alapján nemcsak szárazjég okozta köddel, de dohányfüsttel is el tudnám képzelni ...

2010. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy pont ahol 100 befolyásos ember van,a tervező ezzel fogja lejáratni magát,hogy büdös dohányfüstöt fújtat a nézők közé.
2010. aug. 4. 16:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Szappanbuborékok. A Discoveryn a Time Warp-ban volt egy ürge aki valami szappanbuborék fújó volt és a buborékokat füst fújással csinálta. Pont ilyenek voltak. Mikor szétpukkantak a füst kiszállt belőlük.
2010. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!