Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A teleportálás lehetséges?

LakatosAnonymus kérdése:

A teleportálás lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor nagyon leegyszerűsítve milyen folyamatokon alapul és hogyan lehetséges, hogyan működhet?

2020. szept. 4. 00:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Menten bocsánatot kérek a tudomanytol. Remélem nem haragszik meg. Mások pedig engem gyaláztak, de mivel ők okosan voltak, én kussoltam. Mostmár nem.
2020. szept. 19. 21:09
 22/26 anonim ***** válasza:
Akkor ezekkel a másokkal foglalkozzál, a tudományt meg hagyd békén, mert amúgy a tudomány miatt élsz, ugye tudod?
2020. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de Te képviselet a tudományt? Vagy Te magad vagy a tudomány?! Vagy milyen jogon írod ezeket az eget rengető ertelmességeket?
2020. szept. 19. 21:13
 24/26 anonim ***** válasza:

Alapvetően erkölcstelenségnek tartom azt, hogy miközben a tudomány miatt tudtál megszületni és életben maradni, valamint naponta sok ezerszer használod a tudomány eredményeit - közben gyalázod a tudományt.

Erkölcsös ember ilyet nem csinál.

Te erkölcsös ember vagy?

2020. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Hmmm, nem is tudom. Döntsd el Te.


Amúgy, a tudomány egy bizonyos szempontból olyan, mint a matematika:

Ha nem tudnánk a letezeserol, attól még ugyanúgy fog történni minden a rendszere szerint.

Azaz mindegy, hogy én most alázom, vagy istenitem, ugyanúgy megszuletik a következő ember egészségesen, életben marad és semmi sem változik. Tehát egyszerűbben mondva lekakilom.

2020. szept. 19. 21:38
 26/26 A kérdező kommentje:
Amúgy nyilván értem az erkölcsi részét is, nehogy felreértsd. Véleményem szerint amúgy erkölcsös ember vagyok a mindennapokban, de GyK-en ki tudom nyilvánítani mindazt, hogy sz*rok a tudományra. Van annál fontosabb is első sorban...
2020. szept. 19. 21:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!