Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik tudományág melyik...

Melyik tudományág melyik területén szoktatok agyalni? :D Úgy is kérdezhetném, hogy melyik a kedvencetek.

Figyelt kérdés
És miért az a kedvenc?
2020. szept. 21. 09:18
 1/8 Wadmalac ***** válasza:

Űrtechnika.

- Ez a jövő

- Az ottani fejlesztések leszivárognak a hétköznapi technikába is.

2020. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csillagászat...


Az új felfedezések, a sok megválaszolatlan kérdés, a rohamosan fejlődő technika, karöltve a modern fizika, és úgy általában a fejlődő tudomány vívmányaival rengeteg új dolgot fog "adni" a közeli és a távolabbi jövőben.


maci

2020. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A matematika, mememtika és a mintázatok összefüggései érdekelnek engem. Ill. az agykutatás elektroneurológiai része érdekel. Miért kérdezed?
2020. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neurológia.

Még van felfedezni valónk az agyunkba és egyébként nagyon érdekes.

2020. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

űrtechnika, csillagászat, ... meg a többi haszontalan túlidealizált szar... semmire nem jó, csak presztízskérdés.

Energiatárolási és -visszanyerési technológia ez a jövő:

Villámbefogás, fúziós erőmű, ...

2020. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

"űrtechnika, csillagászat, ... meg a többi haszontalan túlidealizált szar... semmire nem jó, csak presztízskérdés."


Aha.


Józsi bácsi szerint meg mindenki hülye, aki nem tud répát kapálni, az mind haszontalan ember.

Odáig nem jut, hogy honnan származik a kapa.

2020. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régebben sok minden érdekelt, rengeteg energiát belefektettem, hogy ezekben a témákban minél több dolgot megtudjak. űrtechnika, csillagászat, történelem, politológia, stb. Később viszont arra jöttem rá, hogy ezek csak hobbi szinten jók valamire. Nem tartom magamat annyira okosnak, hogy ezeken a területen hasznosítani is tudnám az ismereteimet. Ez után kezdtem magamat beleásni a táplálkozástudományokba, egészség témakörbe. Ez is van olyan érdekes (számomra), mint az előzőek, de ennek már hasznát is tudom venni. Közvetlen befolyással lehet az életemre.

Ezen logika alapján, ha valaki sportolni szeretne, akkor legjobb, ha küzdősportot, vagy gyorsfutást választ. Kicsi a valószínűsége, hogy hazafele menet egy sötét sikátorban valaki le-lólengi, vagy kihívja egy sílövészetre :)

2020. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"űrtechnika, csillagászat, ... meg a többi haszontalan túlidealizált szar... semmire nem jó, csak presztízskérdés."


Na igen ... Ha nem ignorálnád ezt a sok Túlidealizált szart, akkor nem írtál volna akkora marhaságot, mint a villámbefogás ;)


maci

2020. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!