Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik szaporodási forma a...

Melyik szaporodási forma a legjobb?

Figyelt kérdés
Törzsfejlődési, genetikai és evolúciós szempontból melyik szaporodási forma lehetne az embereknél a következő lépcsőfok? Esetleg a legjobb a jelenlegi, hím és nőstény szaporodás? Vagy továbbléphetnénk hímnős vagy szűznemző szaporodási forma felé?

2022. márc. 26. 14:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10, és nem gondolod hogy egyenlő érzésnek kellene lennie?

Ezért állat az állat… az gyakorlatilag nem tudja mit csinál, csak osztonbol cselekszik. Gyanítom a himeknek sem olyan érzés mint az “emberi himeknek”

De én itt most még mindig inkább magára a cselekedetre gondolok, hogy fejlett, gondolkodó, öntudattal rendelkező; az evolúció csúcsának nevezett lények még mindig úgy szaporodnak mint az állatok és csinaljak is(már mondjuk én nem)

Volt egy tudós is aki azt fejtegette hogy ez milyen undorító, egyet értek vele…

2022. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tevenyereggyarto ***** válasza:
81%

#11


Az ember is állat, csak az “átlag állatnál” fejlettebb agyunk van. De amúgy ugyan annyira vagyunk az “evolúció csúcsa” mint az összes többi élő faj. Nem kell az egekig magasztalni magunkat.

S vannak állatok az emberen kívül akik ténylegesen élvezik a szexet s ha úgy van önkielégítenek is. Ilyenek a főemlősök és a delfinek is. Ők agyilag sem maradnak le sokkal tőlünk.

Na meg a mi szaporodásunk is van annyira “ösztöntől vezérelve” mint a többi állaté.

S amúgy szerintem egy együttlétnek pont az lenne az egyik lényege ,hogy mindkét fél kielégüljön. Azért általában az ember törekszik erre. Állatias az aki csak akkor szexel ha gyereket csinál s akkor is minél hamarabb lerendezve úgy ,hogy a nő ne élvezze…


Amúgy mit gondolnál “más megoldásnak”? Csak ,hogy ne kelljen “állatiasan szaporodni”. Külső, mesterséges-mechanikus méhekben ültetett csecsemők s mindezt úgy ,hogy az embert egyúttal megfosszunk mindennemű szexualitástól? Az bár nem kizárt ,hogy valamikor a távoli jövőben magát az utódkihordást “gépesítjük”, de a szexet aligha hagynánk el.

2022. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

En aztán nem magasztalom az embert… borzalmasan fejlődött ki az egesz faj… nézz körül mi van a világban

Számomra Összeegyeztethetetlen az ami szex alatt történik azzal hogy másnap mar minden más, hétköznapi dologgal foglalkozunk…

Kiskoromtol kezdve egyszerűen undorítónak, állatiasnak és hihetetlennek gondolom azt hogy emberi lények ilyet csinálnak egymással és ezt élvezik is… szerintem egy öntudattal rendelkező fajnal logikus lenne hogy nem így szaporodik… nem is értem hogy ez hogy maradt meg

2022. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Halottak a hormonjaid, ezért lehet ez... a szex olyan nagyszerű érzés, amit el se tudsz képzelni.
2022. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Jah férfiként biztos…úgy én is szívesen csinálnám. nőként meg megalázó maximum meg használnak és utána még viccet is csinálnak abból, hogy a nőknek nincs orgazmusa…
2022. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Normális nőnek van orgazmusa.
2022. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
🤦🏽‍♀️
2022. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!