Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lenne értelme egy mágnesütközt...

U. Xorter kérdése:

Lenne értelme egy mágnesütköztetőnek?

Figyelt kérdés
Vagyis két nagyon erős mágnest nagy sebességgel egymásnak ütköztetni? Mi történne az ütközés pillanatában?

2022. okt. 4. 22:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

„Lenne értelme egy mágnesütköztetőnek?”

Nem, annak lenne értelme, ha te végre elhúznál innen az eszetlen baromságaiddal együtt. Te alapvetően egy rendkívül buta senki vagy, biztos lehetsz benne, hogy te soha, semmit nem fogsz feltalálni. Nyugodj meg, csillapodj le, mindjárt jönnek az ápolók. Hányszor írjam már le, hogy ne válaszoljatok neki érdemben, csak gúnyoljátok ki, akkor talán előbb-utóbb megunja idefirkálni a marhaságait. Szerintem nyitni kellene egy „értelmetlen baromságok” rovatot külön U. Xorternek, és a hozzá hasonló idiótáknak. Oda irkálhatnák az általuk nagyon okosnak vélt, valójában teljesen értelmetlen kérdéseiket, mert azoknak semmi keresnivalójuk nincs a tudományok kategóriában. Most már teljesen biztos, hogy U. Xorternél egy madárijesztő is sokkal értelmesebb.

2022. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11: Helytelen a konkluziód, szerintem még egy elektron is...
2022. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
#12 mármint egy nem létező elektron
2022. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Nincs teljesen igazatok, mert az ő kérdései legalább tudományosak (többségében).

Más kérdés, hogy nem ért hozzá, tehát én sem tudom, honnan tud ilyen kérdéseket összeszedni.

De akkor, amikor sűrűn feltűnnek durva, tömény ezotériás és fanatikus vallásos kérdések is a tudomány fórumon - ezek a kérdések legalább ide valók.

2022. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszi? Olvasgatja a wikit, szemezget más fórumokból, aztán véletlenszerűen összekeveri az ott látottakat és mint nagyon mély problémát tálalja fel itt. No ennek aztán annyira van tudományos értéke mint egy nem létező elektronnak. Az, hogy látszólag tudományosak ezek a kérdések, még nem jelenti azt, hogy azok is, azt meg aztán végképp nem jelenti, hogy a kérdezőnek egy fikarcnyit is fontos lenne a válasz. Nála ez egy kényszeres tevékenység, az itteni válaszolók meg intelligenciát látnak benne és kényszeresen megpróbálnak válaszolni rá. Nem tudom, hogy melyik a szánalmasabb.
2022. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: Van egy két kérdés, mint pl. ez vagy a külső gerjesztéses forgógépe. Amiben van egy halovány "értelem" akkor azért az ember megpróbál jól válaszolni, ha valaki más is megkérdezné legalább annak segítünk. Ezért "Gyakori kérdések" az oldal neve. Az, hogy nem lehet az ilyen észveszjető idiótákat egyszer és mindenkorra kitiltani azt nem tudom. De legalább már nem anonimként kérdezi a sületlenségeit.
2022. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az elektromágneses indukció arányos a mágneses tér időbeli változásának a reciprokával. Azaz minél gyorsabban következik be a mágneses tér változása - ez ütköztetésnél extrém gyors is lehet -, annál nagyobb az indukció. De javítsatok ki.
2022. okt. 9. 00:25
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kijavítalak, a kérdésed nem az elektromos indukcióra vonatkozott, hanem két mágnes ütköztetésére.
2022. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!