Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan Youtuber, aki olyan...

Van olyan Youtuber, aki olyan csatornát csinál, ami elmagyarázza a középiskolai matekot?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de ha orbánék nem elhülyíteni akarnák a népet, hanem csak simán megoldani a mizériát, maguk indítanák el a csatornát az ország néhány legjobb tanárával.
2023. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2023. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

zanza.tv én onnan készültem fel érettségire.

Matekot én úgy ajánlanám tanulni, hogy:

Fogni egy füzetet, kiírni a témakörök címét, majd elkezdeni az első témakörrel. Az előző évek érettségi feladatsorait le kell tölteni, kinyomtatni és a feladattípusokat kiírogatni az adott témakörhöz. Ezt követően le kell írni hogy az adott feladattípust milyen sorrend alapján kell megoldani. Mert mindegyik feladathoz, témakörhöz más-más megoldási "képlet" tartozik, ezeket kell begyakorolni. Nem is feltétlen kell megérteni, a lényeg hogy el tudd kezdeni a feladatot, az a lényeg hogy az érettségin menjen.

2023. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mateking youtube csatorna meg maga a mateking.hu oldalon is vannak ingyenes meg fizetős részek is.
2023. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!