Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Akik egy hídról a folyóba...

Akik egy hídról a folyóba eresztett kötéllel horgásznak, ők mit horgásznak és mihez kezdenek azzal amit kihorgásztak?

Figyelt kérdés

Rengetegszer látom, hogy egy hídon áll egy csapat, valami hosszú kötelet engednek le a folyóba és ott állnak ésvárnak. Néha látok mellettük 1-1 rozsdás fém cuccot a földön. Ezeket horgásszák ki? Vagy ezek kerülnek véletlenül a horogra és mást horgásznak? Ha mást horgászna, akkor mit? Vagy ha ezeket a nagyobb rozsdás fém dolgokat horgásszák i, azzal mihez kezdenek? Nemnagyon tudtam beazonosítani, hogy mik ezek a dolgok amiket látok a földön, mintha alkatrészek lennének.


Aki szokott ilyent csinálni vagy aki tudja, hogy ez miről szól, fel tudna kérem világoítani? Nagyon kíváncsi vagyok.


Ne értsetek félre, nem zavar, csak kíváncsi vagyok!


2023. júl. 1. 21:08
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem mágnes horgászok. Vasat keresnek.
2023. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2023. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!