Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik a legtaplalobb növényun...

Melyik a legtaplalobb növényunk a földön? Van olyan növény ami ki tudja teljesen elégíteni a szénhidrát fehérje és ásványi anyag vitamin igényünk?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ellenőriztem, de még bőven az internet megjelenése előtt azt hallottam, szőlőn hosszú ideig meg lehet élni. Így van-e, vagy sem, nem tudom.
2023. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül küzd vele mindenki de az egyik ilyen a búza. (főleg amíg nem lett túltenyésztve, ami a nagy búza igénynek volt a következménye).
2023. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Az utóbbi kérdésre a válasz: nincs. Hús nélkül nem lehet egészségesen élni.
2023. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A növények között bizonyára van egy legtáplálóbb. De olyan, ami hosszú távon károsodás nélkül elegendő, nincs. Éppen ezért eszünk sokfélét.
2023. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az olajos magvakat, hüvelyeseket - azon belül is a szójababot mondanám.
2023. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!