Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Erről az áltudományos dokument...

Erről az áltudományos dokumentumfilmről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 15. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Hát valami felszopót írhatátl volna.

Deee így megnyitva. 51 perc, nem fogom megnézni.


Dee beletekertem és "a bolygók nagy, vízzel renelkező MŰHOLDJÁ.." na mondom köszönöm szépen, ennyi elég is volt:D


Ráadásul még normális narrátor sincs, egy felolvasógép tolja.


Ne fecséreld ilyenre az idődet.

2023. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Tele van ferdítéssel és kitalációval
2023. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Altudomany. Mi egyeb velemeny lehetne rola itt a TT-ben?
2023. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a múltkor elkezdtem nézni, mert azt hittem, hogy valami normális dokumentumfilm, de az első pár perc után abba is hagytam. Annyira irritált, hogy a marsi növényi életről, oxigéndús légkörről, meg hasonlókról beszélt már a bevezetőben, hogy nem bírtam tovább nézni.
2023. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért beszél hülyeségeket, mert gépi fordítás és gépi felolvasás az egész. Ha pl. angl szövegre most rámentem (a Titius-Bode törvény a wikin), a chrome is simán múholdnak fordítja az égitestek holdját. Hogy áltudomány vagy sem - egy hivatásos csillagásznak nagy valószínűséggel az. Persze azt is érdemes itt figyelembe vennünk, amit Planck mondott a tudomány fejlődésével kapcsolatban... Marsi növényi életről meg O2-dús légkörről a Mars múltjára vonatkozóan beszélt, NEM a jelenében. Összefoglalva: rossz fordításban, gép által felolvasott anyagból ragadtatok ki két-három részletet, és ennyire reagáltatok a szövegösszefüggések bárminemű figyelembevétele nélkül. Mi más lehetne ami ez alapján a véleményetek lesz, ha nem annyi, hogy badarság úgy ahogy van az egész ?
jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!