Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Mexikóban talált földönkívül...

A Mexikóban talált földönkívüli torzszülött maradványok lehetnek tényleg földönkívüliek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 09:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
nem
még nem lehet tudni
32 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
én azt hallottam papír meg ragasztó, erről tudtok valamit?
2023. szept. 19. 09:16
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem gyanús, hogy ott valami csalafintaság van, mivel mexikói tudós mondta, hogy az ufólogus már próbálkozott valami hasonlóval, és ott, éppen ezekről a testekről már megállapították, hogy roncsolt emberi testek. Az eskűje term. semmit sem jelent igazolható kutatások nélkül már csak azért sem, mert nem ő lenne az első ufológus, aki esküszik valami baromságra, hogy hírnévre tegyen szert.
2023. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha igazi lenne, már vagy be lenne 100 százalékban bizonyítva, vagy a kormány teljesen eltussolta volna.
2023. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A DNS bizonyít. Azzal elég nehéz csalni.
2023. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Kizárni nyilván nem lehet, legalábbis én innen, itthonról, a fotelemből nem tudom kizárni a földönkívüli eredetet, de mindenesetre nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon valószínűtlen.
2023. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi lenne, akkor meg lehetne vizsgálni. De mivel csak szélhámosság, azért nem engedik az állítólagos megtalálói.

Szóval, itt ez a baba, eskü nem én gyártottam, és Ist' bizony földönkívüli. De nem adom oda, hogy DNS mintát vegyetek belőle. Mondjuk valószínűleg nem is tudnátok, mert gipszből van, de mindegy.

2023. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mojjo ***** válasza:
2023. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy létezhet földönkívüli (értelmes) élet, az eléggé valószínű, hisz a világegyetem elég nagy. Az, hogy ide is eljutottak volna, annak valószínűsége igen kicsi, pont azért, mert a világegyetem igen nagy. ;)


Az hogy Mexikóban tényleg "földönkívüli torzszülött maradványokat" találtak eléggé valószerűtlen, még akkor is ha ezt egy mexikói kongresszusi meghallgatáson mutattak be "bizonyítékokat" politikusok(!!!) előtt.


Pláne, hogy az egész mögött egy természettudományos képzésben különösebben nem részesült újságíró:

[link]

áll, aki 2015-ben egyszer már lebukott:

[link]

2023. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azok csak sima mexikoiak voltak miután a kartell végzett velük
2023. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2023. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!