Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Már két helyen is hallottam...

Már két helyen is hallottam hogy nagyon kemény telünk lesz. Tudtok erről valamit? Ti hallottatok róla?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm. Köszi.
2010. okt. 21. 12:51
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szia! Én még nem hallottam, csak most tőled. De lehet tájékozatlan vagyok. AZért egy kis hó nem árt de nem akarok nyakig érőt :) Te miket hallottál pontosabban?
2010. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Boltban is hallottam mögöttem beszéltek állítólag 80 akárhány éve nem volt ilyen kemény tél mint ami most lesz. Csak ennyit sajnos, többet nem.

SZeretem a hideget nincs baj a téllel csak mégis jobb felkészülni:-)

2010. okt. 21. 13:07
 3/19 kisnita válasza:
Én is most hallom először. Én nem bánnám ha lenne egy kis hó, már vinném szánkózni a kisfiamat a karácsony pedig úgy szép ha fehér. De azért jó lenne ha március közepére minden hó elolvadna és már jó idő lenne, lehetne egy kicsit kirándulni.
2010. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Első vagyok. Egyébként nekem sincs bajom a téllel, sőt nagyon várom hogy a lányommal szánkózhassunk! A karácsony pedig valóban úgy szép ha fehér, de ha megfigyeltétek akkor már pár éve úgy van hogy karácsonyig jobb idő van aztán januárban esik egy csomó hó.
2010. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Én már hallottam, állítólag nagyon hideg lesz és lesznek nagy havazások. Én sem bánom, mert a lányom imádja ahavat, csak januárban ne essen sok, mert akkor megyek szülni! :))
2010. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
ÓÓ,én sem hallottam még,de utánanézek most már mindenképpen.Nekünk nem jó hír a sok hó,mert sajna egy eldugott utca legvégén lakunk és nehézkes a közlekedés.Pfú,tavaly is úgy éreztem magam,mint egy számkivetett.Ha hideg lesz,nem baj,majd jól felöltözünk.
2010. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Tv-ben hallottam én is hogy nem lesz ritka a -20 -25 fok.

Nem szeretem a telet. Ha esik a hó míg el nem takarítják képtelenség kimozdulni babakocsival, szűk a járda, 2 babakocsi el sem fér egymàs mellett. Tavaly 10-12 hónapos volt télen lányom, nem tetszett neki a szánkózás, szerintem az idèn sem fog rajta megűlni. A dok ruháról mozogni alig tud majd. Na meg a dok balesete az utálom a fsgyossn miatt, ónos eső!

Fűtés szàmla:s

2010. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Én ismerősöktől hallottam, hogy hosszú és kemény telünk lesz. Mínuszok és sok sok hóóóóóóóóó...


Én imádom a telet, és a gyerekek is.

2010. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kisnita válasza:
100%
Ha tényleg -25 fok is lesz akkor azt hiszem alaposan le kell szigetelni a kutyaházat hogy meg ne fázzon a blöki. Vagy arra az időre lehet bevisszük a kazánházba...
2010. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

én is úgy hallottam hogy nagy hidegek lesznek,és sokáig megmarad.na nekem az öltözést leszámítva nem nagyon van bajom vele,max a gázszámla :-)

de ha így lesz,akkor legalább 2 hótaposót veszek magamnak is :-) meg papa most már tényleg veheti a szánkót

2010. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!