Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Másnak is feltűnt, hogy...

Másnak is feltűnt, hogy mennyire enyhe idő van mindig pont Karácsony-Újév környékén?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, ha máskor téliesebb is az idő, december végén mindig enyheség van az elmúlt 10-15 évben...

2 éve konkrétan szilveszterkor rövidujjú pólóban sétáltam a 20-22 fokos napsütésben...

Március-április meg hidegebb sokszor hóval is...


Tudom, hogy globális felmelegedés van, de van valami tudományos magyarázat erre, hogy miért pont ekkor van ilyen meleg?


dec. 25. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
6%
Le leszek pontozva, de egyre valószínűbbnek tartom, hogy manipulálják az időjárást. Oké, hogy globális felmelegedés meg szélsőséges időjárás, de ha erről lenne szó, akkor sokkal véletlenszerűbb lenne. Ehhez képest évről évre mindig ugyanaz történik: enyhe tél után jönnek a kemény fagyok március-áprilisban, a kiskertekben minden elfagy, lehet menni a multikhoz vásárolni, persze jó drágán.
dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

OFF: Szerintetek nem gonosz a Jóisten?

Egyik kézzel látnoki képességet ad - "Le leszek pontozva", - másik kézzel józan észt vesz el. :D

ON: 2014 és 2019 utolsó hete elég hideg volt.

"hogy miért pont ekkor..."

Biztos találnánk az 52 hét közül még párat, amikor az utóbbi 10 évből 8-9-szer melegebb volt az átlagnál, de azok a hetek nincsenek fókuszban, mint az utolsó hét.

Véletlen.

dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!