Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A kratom nevű növényrol mit...

A kratom nevű növényrol mit lehet tudni? Ha valaki ilyenből készült terméket elfogyaszt milyen egészségügyi kockázatokra számítson?

Figyelt kérdés
márc. 5. 20:14
 1/9 Zcom09 ***** válasza:
100%

A mellékhatásai hasonlítanak a többi alkaloidákéhoz, csak gyengébb. Idővel hozzászokás alakul ki, azzal együtt sóvárgás, és abbahagyásánál elvonási tünetek amiknek a mértéke a használt mennyiségtől függ. Maga a használata normál adagoknál nem veszélyes, nincs jelentős bizonyíték hogy bármilyen szervi károsodást okozna (leszámítva az agyra gyakorolt hatását).

Viszont akár halálos komplikációkat is okozhat más drogokkal, vagy gyógyszerekkel együtt fogyasztva.


Akik hosszabb ideig használták, majd leszoktak róla, gyakran arról számolnak be hogy idővel a kratom használata vált az egyetlen módszer arra hogy eltudjanak lazulni, vagy koncentrálni és minden más örömforrás elvesztette a hatását. De vannak akik nem tapasztalnak ilyesmi.

márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval akor ha kis mennyiségben kipróbálom törvényt se sertek és nem veszelyes és amúgy piszok olcsó


Igazábol meg sose próbáltam ki semmi ilyesmit nem tudom mire számítsak.

Marihuánát se próbáltam soha szóval nekem ez ugrás lesz a semmibe .

Pszihoaktiv de mennyire ?

márc. 5. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Piszok olcsónak" nem mondanám azt a darált levelet. A hatása kb. a szárított zöld mákfejéhez hasonló (melyet még nem ópiummentesítettek). Bambít, később a hiánya pedig idegesít és izgat. Simán kiváltható diazepammal, ha nem bírsz aludni.


Én kipróbáltam, de az euforizáló hatása nagyon gyenge pl. a nikotinhoz viszonyítva (ami viszont mennyei volt nálam az első néhány alkalommal). Lejönni se volt róla nagy probléma - bár vigyáztam, és nem használtam nagy adagokat egymásután.

márc. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kapszulaba is adják én úgy számolok hogy 1 db kapszula adagja reményeim szerint elegendő.por formalyaban meg olcsóbb de nem tudom mennyit kell és lehet .


nincs hozzá értelemszerűen leírás mennyit lehet mert nem élelmiszer ként van forgalmazva.

márc. 6. 07:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge drog, egy kapszulától nem lesz semmilyen eufóriád. A legtöbb antidepresszáns sokkal durvább.
márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó csak azt nem lehet venni csak úgy .

Igazából szórakozásra kell meg kíváncsiság.


10 db kapszula a legkisebb egység .


Akor ha ez gyenge hatású akor autott vezetni és dolgozni is lehet tőle mint az energia italtol?

Vagy alkohol szintű és csak éjszaka ajánlanad?

márc. 6. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül nyugis körülmények közt próbáld ki. Autót vezetni csakis a lehető legtisztább fejjel ajánlatos.


Ütős drognak inkább a mostani dohánymentes nikotincuccokat próbáld ki - de észnél légy, hisz néhány adag után el fog múlni a kívánt hatás és marad a kellemetlen függőség!

márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tegnap ki mertem próbálni mert mmar előbb megrendeltem.de kicsit érdekes volt nem pörgeto hatású hanem inkább olyan tisztának koncentraltnak éreztem magam és nyugodtnak


Amúgy tényleg csak annyi hatása volt kb mint egy sornek de mint irtam maskep.


Bulizashoz lehet nem ez kell valóban de napközben látok benne potencialt

márc. 7. 10:50
 9/9 anonim válasza:
ha a kelleténél többet ittam hányás, fejfájás, szédülés de lehet súlyosabb lehetett volna, óvatosan, ránézésre a mértékkel is óvatosan a kevés is sok egy termetes de nem óriási kávés kanálnyi elég lehet szerintem ha a maximum a cél amit még rosszullét nélkül adhat
ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!