Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A sokat szexelő embereknek...

A sokat szexelő embereknek erősebb az immunrendszerük?

Figyelt kérdés
Van bármi irányú korreláció?
máj. 12. 14:00
 1/9 anonim válasza:
86%
Szerintem nem.
máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Oké, szerinted.

Viszont rengeteg tanulmány szerint meg igen. Jobban működik az immunrendszer állítólag a sok szex hatására, tehát az emberek egy része előnyt élvez e tekintetben, vagyis később öregszik, később betegszik és később hal meg.

máj. 12. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok róla, hogy lenne összefüggés. Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy a partnerüket gyakran váltogató emberek immunrendszere jobban "edzésben van".
máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%
Max több bacit adnak át egymásnak
máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Na megjött a napiincel. "Rengeteg tanulmány szerint", amiből soha egyetlen egyet sem fog belinkelni. :D
máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na de kérdező, ha neked meggyőződésed, hogy ez így van, és nem is engeded magad meggyőzni az ellenkezőjéről, akkor mi a kérdés?
máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A parkban egy újságíró készít riportot egy találomra kiválasztott idős emberrel:

-Mondja csak mi a hosszú élet titka?

-Hát..Reggel nő.Délben nő.Este nő.

-És hány éves a bácsi?

-32

máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem igen. Szerintem van korreláció. A szex intenzív fizikai munka. A pulzusszám 100 fölé emelkedik. A fizikai munka "átszellőzteti" a szervezetet és nem hagyja elrenyhülni. A sok szex stresszoldó és vitalitást fokozó hatású. A mindig új partnerrel való szex rizikó tényező lehet, de egy állandó és kedvelt partnerrel való sok szex nagyon nagy valószínűség szerint sok csatornán keresztül támogatja az immunrendszert.
máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


Ez a beszéd. Nem vaskalap.

máj. 13. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!