Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mindenkinek ugyanakkora a...

Mindenkinek ugyanakkora a szemgolyója? Mármint ha pölö vkinek barna a szeme akkor a barna része? és a szem nagyságát a szemhéj típusa határozza meg vagy a szemgolyó?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez jó kérdés. Én csak azt tudom a szemről, hogy egész életedben ugyanakkora, nem számít, mennyi idős vagy, talán az egyetlen dolog, ami soha nem növekszik az ember(b)en.
2009. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt én is tudtam =)
2009. jan. 29. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindenkinek ugyanakorra mert ez most kicsit hülyén fog hangzani de bárkivel összehasonlítanak se lelkileg, se fizikailag nem lesz olyan ember, aki ugyanolyan mint te. Lehet hogy van olyan ember akinek ugyanakorra a szeme mint tied de ez csak szimpla véletlen. Na persze ezek a szemméretkülönbségek és emiatt a szem összes részében adódó méretkülönbségek azért kis határokon belül mozognak. Azaz úgy gondolom hogy ezeket a különbségeket csak kismértékben tudnád érzékelni ha látnál egy átlagosnál nagyobb szemű embert.
2009. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik, mintha a kontaktlencséken lenne valami méretezés - ebből gondolom, hogy nem egyforma...
2009. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!