Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nasa Kepler anomália 2014...

Nasa Kepler anomália 2014 ilyenről tudtok?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban megfogalmazni ezen késői órán, sajnálom.


Egyik ismerősöm említette, hogy a nasa "nem hubble" ebből gondolom, hogy a Kepler távcsöve felfedezett a "galaxisunk szélén" valami anomáliát ami közeledik felénk és a 2014-ben lesz hozzánk a legközelebb/akkor ér ide. Az ismerős beszámolójából akár arra is következtethetek, hogy valamiféle intelligens dolog közelít felénk. Állítólag az SG.hu-n olvasta.

Ha valaki tudja linkelje nekem legyen szíves, mert azért én szeretem az ennél pontosabb információkat, mint amit átadott nekem a srác.


2011. jan. 17. 00:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
A galaxys 97.000 fényév átmérőjű, mi kb 25.000 fényév távolságban vagyunk a "szélétől", onnan négy év alatt semmi nem jut el ide, amit az ember képes észlelni. Kérdezd meg megint a barátod
2011. jan. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

Az elöttem szolo szerintem rosz sublert használt a távolság méréséhez!

Az ösrobbanás ota közel fénysebességgel növekszik a mi kis világunk!Megjegyzem ,ezért van sötét éjszaka ,mert,ha nem tágulna,akkor ez összes fény bennmaradna és viszajönne.

A kolortor ahol Kepler élt/vakoskodott,mert alig látott/ Zagan városáben van,de ott senki sem hallott anomáliárol!!!!!!!!

2011. jan. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?


UFO vagy sem? A NASA színt vallott:

Hatalmas várakozás előzte meg a NASA sajtótájékoztatóját hétfő délután, mivel egy kivételes objektumra bukkantak a Chandra űrtávcsővel, és kiderült, hogy a legfiatalabb fekete lyukat sikerült megtalálniuk a szakembereknek a kozmikus szomszédságunkban a röntgensugárzásra érzékeny űrobszervatóriummal.

A kivételes objektum tehát egy "újszülött" fekete lyuk, bár - mutattak rá a csillagászok - nem zárható ki az sem, hogy egy szintén kivételesen fiatal és gyorsan forgó neutroncsillagról van szó, mivel ez is magyarázata lehet a röntgensugárzásnak, amelyet a Chandra űrtávcső észlelt.

2011. jan. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?


"Rendelkezhet saját bolygórendszerrel is, melyen minden további nélkül élet is kifejlődhetett, hiszen a vörös törpecsillagok rendkívül hosszú ideig sugároznak egyenletes teljesítménnyel. Természetesen akár intelligens élet is. A látogatók a Nemezis bolygóiról is érkezhetnek"


Valami nemezis hipotézis vagy micsoda. :D Keress rá google-n, vagy írd be, hogy anomáliák a naprendszerben. Valamit csak ki ad, ami esetleg hasznos neked.

2011. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Kezdjük azzal, hogy az "állítólag itt olvasta" szöveget vágd a kukába azzal a mozdulattal.


Az, ami a Galaxisunk szélén van, az még 2000 év múlva se ér ide könnyen, nem hogy 2...


A srác nagyot mondott, te meg feltétel nélkül elhitted, ahogy látom...

2011. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4:18 , 9:23


A többiekre vegyesen: kinek inge vegye magára.

Oké a keplerrel tévedtem de nem kell történelemórát tartani, aki ennyire tud az ideírhatna annyit, hogy: "Nem lehet, hogy te a Chandra teleszkópra gondoltál?"


Tisztában vagyok a galaxisunk méreteivel, mondjuk én nem wikiztem ki a pontos adatokat, de nagyságrendileg képben voltam azzal, hogy a galaxis széle az nem 3 év a fénynek. Ezért is raktam már idézőjelbe a kérdésemben.


Sir butcher te meg egyenesen hihetetlen vagy. Ennyire hülyének rég próbáltak meg beállítani. Persze ha valakinek önértékelési problémái vannak az másokra is kivetülhet. Mint mondjuk a te esetedben vetült mindez énrám...

2011. jan. 17. 11:04
 7/16 A kérdező kommentje:

Pardon az kimaradt, hogy

4:18 , 9:23

Köszönöm! Majd ha legközelebb beszélek a sráccal akivel egyébként 3-4 naponta találkozok és jóbarátok vagyunk megkérdezem hogy nem ilyesmi volt-e.

2011. jan. 17. 11:05
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Szóval rám vetíted az önértékelési problémáidat? :D


De ettől függetlenül nem értem a gondodat.


Most te azt írtad a kérdésben, hogy egyik ismerősöd szerint a NASA felfedezett valamit a "galaxisunk szélén" amiről nem tudni mi, de valószinűleg intelligens, és 3 év múlva itt lesz.


Hát, most lehet, tényleg velem van a baj, de ha valaki nekem ilyet mond, indításképpen hülyének nézem. De végülis igazad van, régóta tudom, hogy velem van a baj, és nem a világgal. Túl normális, értelmes, szép és szerény vagyok. :)

2011. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
End of discussion
2011. jan. 17. 13:16
 10/16 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 04:18 Azt mar nagyon reg felfedeztek. A NASA's Chandra X-ray Observatory altal felfedezett legujabb dolog pedig ez: [link] mondhatni az "anomaliad"
2011. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!