Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan működik az alternatív...

Hogyan működik az alternatív autó?

Figyelt kérdés

Már beírtam a googleba, találtam értelmeset is közte, de kíváncsi lennék mások verziójára is.

Előre is köszi az értelmes válaszokat.


2011. febr. 14. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Miféle alternatív autó? Gokart?

Nem inkább alternatív energiával működő autó? Mint pl. vízzel hajtott (stan meyer), vagy elektromos, napenergiával hajtott, netán gázzal?

2011. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mostmár melyikre gondolsz?
2011. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bármelyik alternatív energiával működő autó leírása jól jönne
2011. febr. 17. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk két autónk van. Egy benzines meg egy dízel. Alternatíva, hogy melyiket használom, azaz mindkettő alternatív. Az üzemanyaga is alternatív: benzin vagy gázolaj.
2011. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a hibrid és az elektromos kellene nekem
2011. febr. 19. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor közvetlenül a NEM fosszilis üzemanyag (Benzin/dízel..kőolaj,Szén,Gáz) elégetésével hajtják a járművet.

Ez lehet :

Napelemes-akkumulátoros

Hidrogéncellás (elektromos)

Hálózatról töltött akkumulátoros

Közvetlenül Hidrogén motoros

Alkohollal(bioetanol) hajtott

Sűrített levegővel hajtott(compressed air engine)


Ezenkívül vannak más lehetőségek,de ezeknek nincs realitásuk,pl Nukleáris,Vezetékes/és vagy/ indukciós-pályás elektromos,Mágnes pályás stb..

2011. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 21. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!