Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az Állítólag (MythBusters) c....

Az Állítólag (MythBusters) c. műsorban vannak dolgok amik nem igazak?

Figyelt kérdés

Régen néztem,de egyes epizódoknál észrevettem pár hibát.(már nem emlékszem)

Valami nem stimmel,vagy csak én látom rosszul?Ez is ilyen MTV féle hazugság műsor?(Remélem ,hogy nincs igazam,mert a Discovery nem szokott kamuzni.)

Köszi a válaszokat.


2011. ápr. 17. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, vannak benne hibák (hol nincsenek?) És vannak, amiket nem vesznek figyelembe (azért ők sem gondolhatnak minden apróságra, meg vannak dolgok, amiket nem lehet reprodukálni stúdiós körülmények között).


Azért ez egy show-műsör, bárhogy is nézzek. Értelmes dolgokról szól, de akkor is a lényege a szórakoztatás :) Nem hazugság-műsör (de hogy ez nálad mit jelent, azt nem tudom :D ), de azért vannak dolgok, amik nem egészen pontosan vannak úgy. A legnagyobb része viszont igaz :)

2011. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát mint az MTV-n is mennek azok a műsorok amiknek semmi alapja nincs a show miatt.

Aha én is így gondolom.Tudtam valamilyen szinten ,hogy igaz mivel nem tojás van a fejük helyén.:-)

Talán a mentos-Coca láttam valamit ,vagy nem is tudom már,régen volt.Csak fura, mert a Discovery jó dolgokat szokott adni, amiknek több tudományos alapja van.

2011. ápr. 17. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
én kb csak 10 részt néztam ,de abban nemtűntek fel hibák. emlékszem a legnagyobb kamunak is nekiálltak. teniszlabdával kocsit feltörni. jézusisten és ezt mennyien elhitték cskmert fenntvan a youtobon. emlékszem még az utolsó 3 nap című film is felhasználta az ötletet.
2011. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!