Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen képleteket kell majd...

Milyen képleteket kell majd tudni fizikábol gimibe? És melyek azok a "szabályok, fogalmak" amiket majd tudni kell? 14/f

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 08:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Szabályok alatt pl Newton 3 törvényét értem.
2011. máj. 24. 09:10
 2/7 anonim ***** válasza:
majd úgyis megtanítják őket szépen sorjában :)
2011. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel hogy miket veszünk majd. :(
2011. máj. 24. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:

ahaaaa

[link] ezt az oldalt tekerd le, ott van egy mozaikos 9.es fizika könyv tartalomjegyzéke.

Első voltam.

Üdv

2011. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az emelt fizika szóbeli témakörei. Jövő pénteken megyek szóbelizni, úgy hogy majd szoríts. :) És ne izgulj a gimis fizika miatt...jó tanár mellett észre sem veszed, hogy nehéz. (Értem ez alatt, hogy könnyű :)Képleteket meg nyilván az aktuális anyaghoz kapcsolódóakat érdemes tudni, amúgy érettségin függvénytábla...:)

2011. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az attól is erősen függ, hogy az iskola, ill. a tanár mennyit követel. Továbbá attól, hogy kívánsz -e belőle érettségizni.

Ha középszinten érettségizel belőle, akkor nem nagy eresztés, még egy ovodás is megírja 20%-ra.

Ha emelt szinten érettségizel belőle, akkor már azért nagyjából át kell látni a fejezeteket, főleg ha 90% fölött szeretnél teljesíteni.

2011. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg reál tagozatra mész, akkor erősebben veszik. Ha nem, akkor általában alacsony a színvonal.
2011. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!