Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Legmegbízhatóbb időjárás...

Legmegbízhatóbb időjárás előrejelzések az interneten?

Figyelt kérdés

nyaralni megyünk és érdekelne hogy milyen idő lesz

melyik a legmegbízhatóbb oldal erre ?

12.-16. ig érdekelne az idő


2011. aug. 3. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából nézhetsz akármit, az több, mint egy hét múlva lesz, képtelenség megjósolni.

2-3 nappal előtte már lehet látni, hogy nagyjából mire lehet számítani.

Mi múlthónapban voltunk, jól megszívtuk, végig esett az eső.

2011. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
idokep.hu
2011. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyformán rossz mind. Egyszerűen nem lehet megjósolni az elkövetkező időjárást már 2-3 nappal későbbre sem. Az ilyen jellegű előrejelzések csak a sokévi tapasztalaton alapuló statisztikai jelentések csupán. Persze vannak viszonylag jól kiszámítható időjárási helyzetek, állapotok, ilyenkor egy kicsit távolabbra is lehet mondani várható időjárást, de a jelenlegi nem ilyen. Nagyon instabil, és meglehetősen szeszélyes. Ez van....
2011. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

én nagyon nem értek az időjáráshoz szóval nem tudom hogy hogy is működik azmár viszont biztos hogy ami most van azt szinte lehetetlen előre megjósolni

2011. aug. 3. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az időjárást nem lehet pontosan megjósolni ,mivel túl sok tényezőt kéne figyelembe venni .Nem tudom ismered-e a pillangó paradoxont:Amerikába egy pillangó szárnycsapása Európába vihart okoz :)
2011. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!