Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek van élet a Holdon?

Szerintetek van élet a Holdon?

Figyelt kérdés
ma néztem egy dokumentumfilmet ami arról szól hogy a holdon van élet és a vezető államok mint Amerika orosz ország titkolja ezeket az állításokat kíváncsi lennék véleményetekre
2011. szept. 18. 19:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz,egy jobbacska távcsövet.És meggyőződöl róla személyesen!
2011. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

dokumenrumfilm...

a hónap vicce volt :)

2011. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Persze. Amikor Armstrong a Holdra lépett, beszélt is az egyik földönkívülivel, és úgy búcsúzott el tőle, hogy 'Good luck, Mr. Gorsky!' - amit persze itt a Földön nekünk már egészen másképp magyaráztak. De én tudom, amit tudok!


:-D Pedro

2011. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
dokumenTum...na!
2011. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
véleményekre voltam kíváncsi nem arra hogy hülyének nézzetek
2011. szept. 18. 19:36
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem hihető ez a dolog.

Bár még nem jártam ott hogy megmondjam láttam e valami élőnek nevezhetőt.

Elég abszurdum lenne mert víz nincs egy gramm sem.

Légkörrel nm rendelkezik nincs elektromágneses tevékenysége hogy a káros napsugarakat és sugárzást kivédje.

Árnyék és fény között +100 -100 c fok van.

Termo és vulkáni aktivitása nincs a holdnak. Egy tömör kőgolyó amit meteorok bombáztak évmilliókig.

Mi élhet meg szerinted ilyen körülmények között?

2011. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

teaman

"Mi élhet meg szerinted ilyen körülmények között?"


Hát az emberi hülyeség. Az BÁRMILYEN viszontagságos körülmények között vígan tenyészik...


Pedro

2011. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

[link]

itt megnézhető a film

2011. szept. 18. 19:42
 9/32 Ucsiha Madara ***** válasza:
39%
Most miért kell hülyének nézni a kérdezőt? Ha valamelyikőtök is végigsétált a Holdon, megbizonyosodott róla, hogy nincs rajta élet, akkor hülyének nézheti.
2011. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%

Ucsiha Madara


Nem, nem néztem hülyének, csak poénkodok. Ha sértettem vele, akkor elnézést kérek.


És bár nem sétáltam végig a Holdon, de amennyit eddig tudok róla (márpedig eléggé érdeklődő ember vagyok), azok alapján nagyon határozott meggyőződésem, hogy a Holdon az általunk ismert létformákhoz hasonló élet nincsen.


Természetesen ez nem jelenti azt, hogy a felszín alatt, kötött formában létező vízhez társulva valamiféle vírusszerű, anyagcserével rendelkező, önfenntartó "élet" nem létezhet - bár ennek is elég kicsi az esélye.


Pedro

2011. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!