Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az IQ-teszt szerint 120pontos...

Az IQ-teszt szerint 120pontos IQ-m van. ( 16 évesen) Lehet még belőlem orvos vagy fizikus?

Figyelt kérdés

Kevésnek gondolom ezekhez a szakmákhoz.Hogy tudnám növelni?


(IQ-TESZT EREDMÉNY FORRÁSA:

[link]


2011. okt. 10. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ez az iq teszt kamu, menjél el egy pszichológushoz csinálj egy MAWI tesztet. na az már hiteles. Ez egy baromság.
2011. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha találnál és elvégeznél még pár IQtesztet, valószínűleg mindegyiknél más eredmény jönne ki :))


A diplomát nem IQra adják, és később a fizetést sem. Tanulás és kitartás kell hozzá.

2011. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
juteszembe, miért nem az iskolai jegyeiddel foglalkozol? Az többet számít.. :)
2011. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Semilyen teszttel nem lehet egyetlen szakmára való alkalmasságot előre meghatározni!!Minden szakmához kell tehetség amit aztán szorgalmas tanulással lehet realizálni, nem teszteken kell lovagolni!
2011. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Richard Feynman Nobel-díjas fizikusnak az IQ-je állítólag 124 volt. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy a Nobel-díjról már lemondhatsz, hanem őneki volt egy sajátságos hozzáállása a dolgokhoz, ami abból állt, hogy tudott "gátlástalanul" gondolkozni, vagyis nem hagyta magát befolyásolni a különböző előítéletekkel. Meg is lett az eredménye.
2011. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Richard Feynman Nobel-díjas fizikusnak az IQ-je állítólag 124 volt."

Ezt eleg nehez elkepzelni egy olyan emberrol, aki gimiben sajat magatol megtanult integralni...

2011. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, politikus simán lehetsz, és sokkal többet fogsz vele keresni.
2011. okt. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Az EQ-t lehet növelni, es az magaval húzza az IQ-t is, tehat csak igy, áttételesen növelhető. Amugy a 120 nem alacsony ezekhez a tudomanyokhoz, de 16 evesen nem is mérvadó az IQ-mérés, csak 18 év fölött.

2011. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

35 kérdés után meguntam, és utána tippeltem, de így is 136-ra jött ki... igaz, hogy csaltam, mert egy két feladatnál papíron levezettem, meg volt ahol gondolkodtam vagy 1 percet :), szóval ez a teszt így elég csalóka.


de a kérdésre válaszolva , szerintem aki nem elég okos, az a hiányosságait szorgalommal pótolhatja. az orvosinál viszont nagyon sok dolgot kell megtanulni és megjegyezni. szóval , ha megy a magolás, akkor menni fog, ha nem megy, akkor nem. ilyen egyszerű a képlet.

2011. okt. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem 160 fölötti jött ki, ami túl magas egy 15-ös standard eloszlású teszten ahhoz képest, hogy 24-es standard eloszlásún 147-et mértek nekem (hivatalos teszten). tehát nem ennek kell hinni, túl felsrófolja az eredményt :) ellenben ha nincs gyakorlatod logikai feladatokban, akkor elsőre siralmas eredményt érsz el, nekem is az első tesztemen sokkal alacsonyabb jött ki.
2011. okt. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!