Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok, mennyi időre...

Joe90210 kérdése:

Mit gondoltok, mennyi időre elég még a világ édesvízkészlete? Van valami hiteles forrás erről?

Figyelt kérdés
Bár tudom,hogy pontosan nem lehet megmondani,de egy 10 éves határon belül szerintem igen.Csak az a baj,hogy ahány írás,majdnem ugyanannyi vélemény...
2011. dec. 2. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A tenger vizet lehet sótalanítani.
2011. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

"Bár tudom,hogy pontosan nem lehet megmondani,de egy 10 éves határon belül szerintem igen."

10 evig meg biztosan elegendo.

2011. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én konkrétan arra gondoltam,hogy + - 10 év pontossággal.
2011. dec. 2. 20:17
 4/4 Skydive válasza:
62%

Jó sokáig. Sem neked, sem a gyerekeidnek, és az ő gyerekeiknek sem kell aggódni a víz miatt. Legalábbis itt Európa közepén. Magyarország egyébként is víz nagyhatalom. Rengeteg tartalék van, és az utánpótlás is biztosított. Ráadásul a tengervizet is sótalanítják ami manapság még drága mulatság, de pl. az Egyesült Arab emirátusokban sótalanított tengervízzel öntözik a gyönyörű zöld gyepet. Egy sivatagi országban...


Ez miatt ne aggódj. Persze azért a csap ne csöpögjön...

2011. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!