Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek 2012-ben valóban...

Szerintetek 2012-ben valóban világvége lesz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Millió ilyen kérdés van. Ugyanazok fogják ugyanazt válaszolni. Ha nem vagy hülye, akkor nyilván megtalálod őket. (Bár elég hülye vagy, ha ezt a kérdést feltetted.)
2012. márc. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Bizonyám!

Egy már el is múlt, de még kettő lesz idén. Aztán már csak 2013-ban.

Úgyhogy figyelj, nehogy lemaradj valamelyikről, mert aztán csak hónapok múlva lesz a következő!


Pedro

2012. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
De ellentmondásos az emberiség, mindenki terjeszti, hogy mennyire szeret élni, stb. de ilyen világvége elméleteket gyártanak, "mert a maják megmondták", meg Y2K meg, a lónak a hererákja...
2012. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
52%
Világvége szerintem nem lesz. Ez az egész úgy kezdődött hogy sokan azt gondolják hogy a maják olyan okosak és hogy ők megjósolták. Igen.valóban a maják okosak, de 2012 decemberében csak a naptárjuk ér véget. Ez olyan mintha egy naptár befejeződne de attól még az élet megy tovább. A majáknál csak egy ciklus fejeződik be vagy mi. Lehet hogy kezdődik egy új. Egyébként már 2000-re is megjósolták, mégsem lett. Bár ez a kérdés engem is foglalkoztat. De nem hiszek benne.
2012. márc. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi a tudományos vonatkozása? Szerintem semmi.
2012. márc. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Digo válasza:


Ennek a kérdésnek mi a tudományos vonatkozása? Szerintem semmi.


Dehogyisnem tudomanyos a kerdes. Egyetlen kerdes utan kerdezheto, szigoruan tudomanyos alapon, hogy NOOOOÓÓÓRMÁÁÁLIS????????

2012. márc. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Csak a kapcsolódó kérdéseknél megvan teljesen ugyanez a kérdés, teljesen ugyanezzel a szöveggel. Amikor kiírtad a kérdést, gyanítom legalább húsz ugyanilyet ajánlott fel.


Miből gondoltad, hogy a tied bármiben más, mint a többi teljesen ugyanilyen?


És én miből gondolom, hogy van értelme erőlködni? Úgyis megkérdezi egy hülye megint -.-

2012. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kinek hogy... nekem személyes világvége lesz ha 500 fölé megy a benzin. Van akinek már 350-nél vége volt, van aki egy ezresért is megvenné....
2012. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
CHF hiteleseknek olyan 235-nél volt.
2012. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!