Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A LABORCENTRIFUGA milyen...

A LABORCENTRIFUGA milyen gyorsan forog kb?

Figyelt kérdés

#labor #laboratórium #centrifuga #laborcentrifuga #laboratoriumi centrifuga
2012. ápr. 14. 23:33
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:
Modellfüggő, de olyan 8-12ezer fordulat/perc.
2012. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak, amik 14-15.000 /perc fordulatot is bírnak. Egyébként típustól függ.
2012. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

es pl. h az urulekbol megnezzuk h van-e benne fereg, akkor ahoz az igaz h 1500-2000 fordulta/ perc is eleg?

Mennyibe kerulhet egy centrifuga , nekem olyan is jo lenen amibe csak 2-4 kemcso ( 1.5 vagy 20-40 ml.) fer bele.

2012. ápr. 15. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég lehet, az durva elválasztás, nem kell oda sok. De ilyen fordulatszámot egy sima centrifuga is elbír, bár annak a legkisebb töltőtérfogata 2 kg. De át lehet alakítani kémcsőtárolásra.

Egyetlen árral együttjáró, megnevezett centrifugát találtam az AA Labor Kft. honalpján, az 340ezer volt. (Volt egymillió valamennyiért is.) De az profibb cucc, mint ami neked kell.


Egyébként minek kéne?

2012. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak kicsi centrifugak, amiken idozito sincs, csak addig forognak, mig bekapcsolod, azok szerintem ennél jóval olcsóbbak. Van olyan, amibe csak 8 cső fér. Serintem olyan negyvenezer körül lehetnek. Valami ilyesmire van szükségetek:

[link]


Ha a pénz limitál, akkor érdemes lehet megnézni a labx honlapján, onnan lehet bezárt laborok cuccait elég jópénzért megszerezni.

[link]

2012. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!