Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A szőlócukor olvadáspontja...

A szőlócukor olvadáspontja viszonylag alacsony a moláris tömegéhez képest. Miért? Milyen rácsban kristályosodik a szőlőcukor? Mi az oka a szőlőcukor kiváló vízoldhatóságának? NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM a helyes válaszokat aki tud légyszives segítsen fontos!

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 16:52
 1/7 A kérdező kommentje:
mindenki ennyire buta ???? hála már megfejtettem a kérdéseket ! köszönöm a válaszokat okosak lehettek bezzeg a sex témában otthon vagytok de hogy egy ilyen kérdésre válaszoljatok arra nem fog az agyatok! SZÍNVONAL!
2012. máj. 30. 18:36
 2/7 A kérdező kommentje:
hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó értelmi szint csak a szex szex szex de egy kémia feladathoz senki nem ért -.-
2012. máj. 30. 21:09
 3/7 Tom Benko ***** válasza:
100%

Nyugi már! Ha végeztem a munkával, akkor válaszolok, jó?

1; Gyenge intermolekuláris erők a gyűrűk miatt.

2; Molekula...

3; Sok hidroxi-csoport.

Szívesen.

2012. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

mert ez maximum érdekes de nem hasznos hacsak valakinek nem ez az élete. nekem tönkreteszi az életem kb. a kémia óra mert általánosban nem kellett tanulnunk most másodszorra járom a 9-et (többek között ezért) és nagyon dühít hogy ezzel kell szenvednem fölöslegesen. pedig tanulom én, mindíg korepetálnak, de nagy nehezen ha kiszenvedek egy 2-est. nem értem, hogy aki ezzel nem akar foglalkozni azt miért kell pesztrálni. aki meg bemagolja sokat ér vele az életben ... (haha)


a szex pedig elég gyakran felmerül mint téma, ami természetes. hiszen az emberiség "alapja" és mindenki ösztönösen szereti, a fiataloknál ez különösen téma, ami természetes, és nemlenne normális ha nem lenne az. nem akarok vádaskodni, de képzelem milyen a szexuális életed (semmilyen?)


bocsi, de idegesített a hozzáállásod azért írtam ezt le.

2012. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
azért egy katyvasz a fogalmazásom mert 3 óra óta kémiázok rohadt fáradt vagyok
2012. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szintén az előző vagyok. azért jukadtam ide ki mert azt kerestem, a szőlőcukor jó e az agynak kémia dolgozat előtt, pedig csak a szőlőcukrot írtam be. na, erre meg te válaszolhatnál ez legalább hasznos.
2012. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
A szőlőcukor jó az agynak. Látod, ezt is a kémia magyarázza meg - máris van valami haszna a kémiatanulásnak. És még rengeteg van, csak nem veszed (lehet, hogy nem is akarod) észrevenni.
2012. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!