Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szeptembertől természettudomán...

Szeptembertől természettudományos irányultságú osztályba fogok járni. Nem tudom mire számítsak!? Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoktól szeretnék tapasztalatokat "kérni", akik ilyen osztályba járnak/jártak, mert szeptembertől ilyen tagozatra fogok járni, és érdekel, hogy nehéz-e, vagy hová lehet utána elhelyezkedni, vagy ilyesmi :)

nagyon köszönöm :)

UI.: nem tudtam a kérdést hova tegyem, mert igazából ide illik :)

14/L


2009. júl. 13. 09:25
 1/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy természetesen gimnáziumról van szó :) még pedig elég erős gimiről^^
2009. júl. 13. 09:26
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Gimi csak érettségit ad, az tök mindegy mit hogy tanultál ott.

CSak segíteni fog ez hogy egyetemio felvételied sikeresebb legyen.

De 11-12. évben faktra kell járnod, 2 tárgyból, ami lehet ettől függetlenül irodalom és töri is.

2009. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én biológia tagozatra járok, jövőre leszek 3os, regényt tudnék írni, hogy milyen :D írj privit, és megbeszéljük ;)
2009. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Melyik gimibe fogsz járni? Én most leszek 12-es az Apáczaiban, komplex term. tud-ra járok. Másik ilyen suli, amit el tudok képzelni, az a fazekas. Nálunk nem kell (nem LEHET!!!) faktra menni 11-12ben, mert annyira meg van emelve az óraszám, hogy egyszerűen nem fér bele. Nem csak nekünk, egyik tagozatnak sem. Hogyha idejössz te is, akkor írd meg, majd még visszanézek, és adok bővebb infot. Ha máshova mész, akkor arról nem tudok részletesen semmit, de ha van kérdésed, és tudom, szívesen segítek.
2009. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

Egyébként nem budapesti vagyok, hanem Sz.-Sz.-B. megyei :) 3. válaszoló, nem tudok neked privit írni, ott megírnám a suli nevét :)

2009. júl. 13. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szia! :) Láttam gimis diákok válaszoltak... :) Én biológus hallgató vagyok, és nagyon örülök neki, hogy ezt válsztottam, és véleményem szerint, aki kitartó/tehetséges, annak jövedelmező is!!! :) Kérdezz privátban, ha szeretnél... :)
2009. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A biológus hallgatónak: igaz,hogy nem én írtam a kérdést,de kérdezhetek pár dolgot? Én is ezt a pályát céloztam meg.
2009. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előzőnek! :) Szia! Remélem nem késő, kérdezz nyugodtan!!! :)
2009. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Köszi! De lehetne inkább e-mailen? Mert ezt a kérdést nem én indítottam,nem akarok pofátlan lenni!

terika007@freemail.hu

2009. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OFF: Ment a mail... :) Puszi... :) Jah, és bárki kérdezhet... :D
2009. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!