Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van az az érzés, amikor...

Van az az érzés, amikor hirtelen akarunk valamit, de elfelejtük. Olyankor van valami módszer, hogy emlékezzünk rá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 23:48
 1/7 anonim válasza:
nincs. minél jobban próbálsz rá emlékezni annál inkább nem fog az eszedbe jutni :) de amint másra koncentrálsz már befog villanni :)
2012. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

így van, ha erőlteted tuti nem jut eszedbe. majd csak kis idővel később.

igazán nincs mód rá, max én annyit szoktam hogy mondjuk ugyanarra nézek, vagy mondjuk ha akkor jut eszembe még a konyhából bejövök a szobába és elfelejtem, akkor kimegyek és megint visszasétálok, ez olyan 70-80%-ban bejön nálam :D

2012. aug. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedjél Kavingtont.
2012. aug. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint amikor Sims-ben kinyomod a legutóbbi cselekvést.


Próbálj hadonászni az ég felé, óbégatva, hátha benyomja a játékos mégegyszer :D

2012. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cavington!
2012. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem állandóan ez van, naponta kb ötször, ilyenkor mindig arra próbálok emlékezni amiről az jutott eszembe amit elfelejtettem és néha arról beugrik
2012. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Srapnel ***** válasza:
Igen, a jó megoldás az, ha megpróbálod a gondolataidat (vagy a beszélgetést, ha annak része volt) "visszapörgetni", hátha amiről először eszedbe jutott, arról esetleg másodszorra is eszedbe jut majd az a valami.
2012. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!