Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nem unjátok még a 2012-vel és...

Nem unjátok még a 2012-vel és a Nibiru bolygóval kapcsolatos kérdéseket?

Figyelt kérdés
Amennyire én látom, ebben a témakörben kb. minden második kérdés ez...
2009. júl. 31. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
D
2009. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi a "D" betűért!


Szóval igen unom, annyira, hogy én is feltettem egyet :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

De ne aggódj, 2012-ben vagy 10-szer ennyi lesz, azután egy évig jönnek a "miért nem történt meg" kérdések, azután lecseng :)


De nem tudom, melyik a helyes válasz a kérdésemnél. Valaki, aki biztosra tudja, válaszolna?

2009. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most untatni kell minket egy újabb ilyen kérdéssel?:P
2009. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nos én hallottam vmi 10. bolygóról, ami majdnem merőleges pályán kering a többihez képest, gondolom akkor ez az.
2009. júl. 31. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Kell a népnek a borzongás. Annak idején végítéletet jósoltak, ma a niburu és a maja naptár jelenti a világvégét.
2009. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
45%
Szerintem van valami igazság ebben a 2012-es világvégéről!Gondoljatok bele,hogy miért van most ez a sok betegség?Ha jön egy vihar házakat,épületeket rongál meg,sorozatban zuhannak le a repülők,ölések stb.Ez mind arra van hogy egyre kevesebb legyen a létszám,hogy hamarabb elpusztuljon az emberiség. Durva tudom az amit most írtam,de félek hogy igaz..:(
2009. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Betegségek, járványok eddig is voltak. Most még a gyógyszer-maffia is felfújja, mert kell nekik a pénz. Katasztrófákból nincs több, de az igaz, hogy erősebbek. De az az éghajlatváltozás miatt van. De ostoba emberből valóban egyre több van, ha érted, mire célzok utolsó kommentelő...

Egyre kevesebb a létszám? Magyarországon igen,amúgy csak nő és nő. Nincs semmi tudatos vagy tudattalan erő, ami el akarna minket pusztítani.

Nem lesz világvége még jó sokáig, és pont!

2009. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de, unjuk.

és ez is egy olyan kérdés

2009. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem van benne valami... de nem tudhatjuk pontosan.
2010. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!