Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » HA most kiírom hogy a jövőben...

HA most kiírom hogy a jövőben valaki jöljön vissza a mostani múltba, van rá esély, hogy ez miatt valaki a jövőből ide utazik hozzám?

Figyelt kérdés
HA a jövőben ezt olvassa valaki, az utazzon ide a múltba !

2012. okt. 20. 12:54
1 2 3
 1/22 Józsika3477 ***** válasza:

Esélyed van rá. Viszont amiatt ne problémázz, hogy

még nem utazott vissza. Valójában már régen visszautazott,

csak még most jutott el oda, hogy ezt ide leírja neked. :)

2012. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de ha létezik a jövőbe utazás, és ezt az üzenetet pl 70 év múlva olvassa valaki, akkor ide kellene utaznia a mai napon, mivel a mai napot írtam most ki pl ! :D
2012. okt. 20. 14:31
 3/22 anonim ***** válasza:
Többek között ezért sincs múltba való utazás: már nagyon sokan kértek ugyanis ilyesmit, amit most te szeretnél - és még egynek se teljesült.
2012. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én már komoly pénzt is ígértem egy esetleges visszatérőnek. Nem jött... És ez nem véletlen ;)
2012. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Józsika3477 ***** válasza:

Na igen, csak nálunk, a mi jelenünkben, egész máshogy működnek a dolgok, például pénz sincs, úgyhogy sokat nem tudnék vele kezdeni. :)

Amúgy már 4 évvel ezelőtt visszajöttem, csak, mint említettem, most jutottam el oda, hogy válaszolni tudjak, mert meg kellett értenem a miénkhez képest elég elmaradott

technikátok működését. :)))))

2012. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"úgyhogy sokat nem tudnék vele kezdeni. :) "


Itt buktad a dolgot! Ha másra nem is, betétnek tuti jó lett volna. És a kamataival (vagy az annak megfelelő kompenzációval) nyilván tudtál volna mit kezdeni :P

2012. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tényleg, azt is lehetne, hogy a jövőbeli énem visszajön a múltba, és a kezembe nyom 10 ezer eurót, és beteszem itt a bankba, és mire oda jutok, mikor elindultam volna, a 20 éves kamat stb mindig egyre többet tudok visszaküldeni a múltba ! :D
2012. okt. 25. 21:25
 8/22 anonim ***** válasza:

Na ja: ilyenkor mindenki úgy képzeli, hogy az időutazás ingyen van.

De mi van, ha egy utazás költsége 100 millió euró?

Olcsó biztos nem lehet, hiszen űrhajó is kell hozzá.

2012. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"De mi van, ha egy utazás költsége 100 millió euró?"


Nincs az a pénz, ami ne volna előteremthető kamatjai által, ha egyszer ténylegesen létezne az időutazás...


"...Olcsó biztos nem lehet, hiszen űrhajó is kell hozzá..."


Hogy mi kell hozzá és mi nem, az teljesen hipotetikus, hiszen egy nem létező dologról beszélünk. (Lehet hogy 2 gombóc fagyi, vagy épp 12 döglött macska kell, az meg olcsó :P )

2012. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem van egy módszer, illetve több is az időutazásra, de most nem fejtem ki! :)
2012. okt. 26. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!