Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Velem van a baj? Nektek mi a...

Velem van a baj? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Unokahúgomról kiderült 2 éve, hogy a szülei örökbe fogadták, tehát nem vér szerinti rokon. Egyik nap az unokahúgom édesanyja (édesanyám testvére) azzal állt elő, hogy mi lenne, ha összejönne az unokahúgom a testvéremmel...

Tudom, hogy nem vér szerinti rokon, de majdnem 30 évig éltünk abban a tudatban, hogy vér szerinti... Ezt csak én ítélem el, velem van a baj és csak én nem tudom megemészteni, vagy tényleg nem normális dolog?



2012. dec. 6. 05:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a tudományos rovatban kérdezted, ezért azt tudom mondani, hogy nem gond.

Az erkölcs viszont elítéli az ilyen kapcsolatokat.

2012. dec. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Húúú...

Szerintem kérdezd meg a Politika rovatban is, ott vannak jogászok / jogászpalánták. Nekem úgy dereng, hogy a jog is kifogásolja az ilyesféle kapcsolatokat; de nem biztos.


Amúgy meg nem igazán értem, hogy egy szülő miért szól bele a gyerek életébe ezen a területen; miért indítványoz egyáltalán egy (bármilyen) kapcsolatot. Remélem, felétek nem divat már ezt elfogadni; nem a középkorban élünk.

2012. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és főleg: az a gyerek már nem is gyerek, ha 30+ éves.


Bocs a floodért.

2012. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag nincs akadálya...


Bár ha eddig nem jöttek össze akkor most miért tennék? Az édesanya vágyakozása erre azt hiszem kevés :)


Az én édesanyám is sok mindent szeretett volna! Aztán ezt kapta... :))


Nekem iszonyatosan fura lenne de ha szeretnék egymást(!!!) akkor elfogadnám.


De minimum "érdekes" hogy az édesanyában ez felmerült...


De megint mondom, jogilag nincs akadálya, biológiailag nincs akadálya, de NAGYON FURA...

2012. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy az unokatestvérem édesanyja miért ad ilyen ötleteket a "gyerekeknek". Eddig nem volt szokás a családban megmondani, hogy ki kivel legyen együtt, ki milyen párt válasszon.
2012. dec. 6. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem udvariasan mondjátok meg neki, hogy ezután sem kívánjátok bevezetni ezt a h.lye szokást. Ha nem érti meg szépen, akkor pedig... khm, nem írom le...
2012. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!