Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan oldal ahonnan a...

Van olyan oldal ahonnan a mozaikos témazáró dolgozatokat le lehet tölteni?

Figyelt kérdés
7.osztályos Fizika, Biológia, Földrajz és Kémia témazárók kellenének nekem.
2013. febr. 2. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Nem nézed ki a tanáraidból, hogy képesek maguktól összeállítani egy-egy témazáró dolgozatot?


Ne itt kérdezgesd folyton, hogy mi lesz a dolgozatban, inkább tanulj!

2013. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Nincs ilyen oldal, pont az ilyenek miatt nem rakják fel.

Naponta megkérdezik ezt, gondolom jó pár alkalommal már te is megkérdezted.

Remélem a tanárok nem ezt adják mindig, hanem ők állítanak össze egy feladatsort.

Ha nem tanulsz, hanem előre bemagolod a válaszokat, ne csodálkozz, ha majd végig ötöseid vannak, aztán a felvételin meg az érettségin elérsz 30%-ot.

2013. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Nincs, de ha lenne, sem mennél vele sokra. Abban el is kell igazodni tudni, és a harmadik ilyennél már nincs tovább, menthetetlenül lemaradsz, belőled lesznek a munkanélküli hajléktalanok. Most még megúszhatod, ha előveszed a tankönyvet.
2013. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tanáraim a dolgozatfüzeteket adják oda nekünk és abba kell megírni.
2013. febr. 6. 21:15
 5/11 tanya válasza:
22%
Most komolyan? Az előző válaszírókkal teljesen egyetértek. Inkább tanulj! Ne másoktól kérdezd meg. Az interneten amúgy sem fogod megtalálni-.- . Amúgy meg, ha olyan füzetben oldjátok meg, annyi eszed lehetne, hogy megnézed a könyv címét. Aztán otthon bemagolod és majd megbuksz a vizsgákon.
2013. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
52%
En 200forintert megadom a mozaikos doga fuzetet ha kell meg. Csak az e mailodat add meg
2014. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én nem tudom pontosan, de a 7.-es "A Dinamika alpjaiból" meg tudok adni pár kérdést.
2015. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ennek a témának a lényege a #6-os válaszban van. Megtestesíti a szemléletet, amely miatt ma ennyi a segélykérelem. Én meg vagyok győződve arról hogy a Fidesz szinte minden vonatkozásban tönkreteszi az oktatást. De abban a kérdésben, hogy megszünteti a segélyezést, éppen e kérdés és némely válaszok alapján teljes mértékben egyetértek. Különben nem lehet kikeveredni erről a szintről.
2015. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"ennek a témának a lényege a #6-os válaszban van."


Meg a 7-esben... Ilyen szinten nem használják az eszüket a tanulni is lusták: nem tűnt fel neki, hogy ez a kérdés hónapra pontosan KÉT ÉVES, tehát már rég aktualitását vesztette. (Kivéve persze, ha a kérdező KÉTSZER megbukott, de az ugyebár nem túl valószínű...)

2015. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
59%
Vedd meg egy konyvesboltba a TZ-ket.. vagy menny el kulonorarara ott megmutatjak a TZ ket !
2015. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!