Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az érdekelne, hogy azt hallott...

Az érdekelne, hogy azt hallottam lehet venni, vagy elnevezni csillagokat. Mennyibe kerül, vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

#csillag #tudomány #csillagászat #évforduló ajándék
2013. márc. 13. 19:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
5%
Így : Találj egyet a távcsöveddel, amit még senki sem látott és nevezd el. Menj be a MCSE.hez és mond meg nekik, hogy felfedezted a csillagot és ezentúl ez lesz a neve : Szuhánszky.
2013. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem épp.


[link]


Bár nem jártam utána az oldal hitelességének, de itt van amit keresel.

2013. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Ennyi pénzért én neked adom az összeset! ;)

Mikorra tervezed az utazást a csillagjaidhoz?


A Holdon is vannak eladó területeim ha érdekel. Jó biznisz ez, valaki ebből gazdagodik meg. :)

2013. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Megnéztem ezt a feljebb linkelt csillagos oldalt. Azt írja:


"

Egy összegű kifizetés esetén: 49.990 forint

Részletfizetés esetén:

Átvételkor: 30.000 forint

Majd az átvételt követő hónapban: 25.000 forint

A többlet 5000 Ft a kamat és a kezelési költség"


Ebből nekem az jön le, hogy részletfizetés esetén az ár tartalmaz 5000 Ft-nyi kezelési költséget is. Ehhez képest legalul megjegyzik:


"Diákoknak és nyugdíjasoknak az 5000 forintos kezelési költséget elengedjük egyösszegű fizetés esetén."


Vagyis elengednek egy olyan költséget a diákoknak és a nyuggereknek, amelyet az egyösszegű ár egyébként amúgy sem tartalmaz...


omg

2013. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Örülni kell neki és rögvest rendelni egy csilagot, 1 összegben !!+
2013. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Még ekkora kamut... Komolyan az eszem megáll, hogy egyesek miket ki nem találnak pénzszerzési célból. Azon meg főleg, hogy mások képesek ennyi pénzt kidobni ilyesmire. Szerintem 50 000 Ft-ból már azért elég rendesen lehet normális ajándékot is venni; olyat, ami nem csak egy pár percig tartó meglepetést és örömet okoz, aztán meg csak porosodik a polcon vagy a szekrény tetején. Persze ízlések és pofonok különbözők...
2013. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, pl. másfél hekto kannás vöröst :D
2013. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a kérdező is azért kérdezett, mert nem tudja mennyibe kerül... Gondolom az 50.000-ren, már ő is elgondolkodik... attól még aranyos ajándék évfordulóra... csajok elolvadnak az ilyentől :D na meg lehet mutogatni éveken keresztül a barátnőknek. De tény, hogy nem egy hosszútávú élmény.
2013. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Kőszönőm a válasokat,hát igen, nem ilyen összegben gondolkodtam.Egyébként szerintem is kamu,tuti hogy semmilyen jogi vagy hivatalos intézkedésen nem megy át, csak írnak egy csomó sz*rt 50 ezerért :D
2013. márc. 13. 21:55
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Holdon telek akkor tuti nem érdekel? Olcsón el tudom intézni, vannak kapcsolataim. ;)
2013. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!