Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vettem 2 banánt tegnap és két...

Vettem 2 banánt tegnap és két hegyes harapás nyom van benne, mintha kígyómarás lenne! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
A banán meg van barnulva a helyén, és nem ütés nyom hanem két szúrás nyoma és most vettem észre csak. A banán héja meg is repedt az egyik nyom mellett. Kidobtam a banánt. nem ettem meg.

2013. márc. 26. 09:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
persze csak az egyik banánban, a másikat megettem még este azon nem volt ilyen jel ezt is utólag vettem észre.
2013. márc. 26. 09:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy harapás nyom, inkább szállítás közben megsérült. Pl szögek voltak a láda oldalában.
2013. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Képzeld csak el, ahogy egy kígyó ráveti magát a banánra, mert azt hiszi arról, hogy préda.


Vajon mi váltana ki egy ilyen támadást?

2013. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a banán támadott először?
2013. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Banánvámpír!!!!!

Mellesleg 100% hogy szállítás sőt inkább tárolás közben keletkezett.

2013. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pietrosol ***** válasza:
100%

Egyébként lehet, hogy a kígyó csak védekezett.


[link]

2013. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Silber ***** válasza:

Én elképzelhetőnek tartom, csak nem valószínűnek.

Állítólag a banánokat azért szüretelik le zölden, mert amikor beérik (sárga lesz) egyszerűen annyiféle állat veti rá magát az ültetvényekre, hogy képtelenség odamennyi és dolgozni. És ezek között kígyók is vannak.

2013. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Éretten a világ más részébe nem tudják szállítani mert hajóval pd egy két hétig is tart addigra stétfolyik.Úgy állítják be hogy amikor megérkezik a raktárba még van pár nap az érésig.
2013. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha Del-Afrikabol importaltak a banant, akkor siman lehet, hogy az ott oshonos banankigyo harapott bele. Jol is tetted, hogy kidobtad, ha nem akarsz kiuteseket kapni a nyelvedre a mergetol. Jo resen lenni, de meg jobb ha csak Magyar banant veszel.
2013. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mustafa33 ***** válasza:
Nem vízi banán volt és a banánhal harapta meg???
2013. márc. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!