Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Jövőre szeretnék biológiából...

Mandolin27 kérdése:

Jövőre szeretnék biológiából és kémiából emelt szintűt tenni, hogy felvegyenek az orvosira. Aki tett már és felvették, milyen tankönyvekből tanult? Ajálnátok mind a kettőből valami olyat, amivel 100%-os sikert érhetek el?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasznosabb, ha keresel egy megbízható magántanárt, aki ismeri a korábbi évek felvételi kérdéseit is és azok alapján tanít.
2013. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Mozaik könyvéből tanultam annó. De a Fazekas-Szerényi könyvek is remekek (ők írják az OKTV feladatsorokat is).
2013. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vegyészmérnökire mentem annó és kémia emelt re a következőkből tanultam:

Én a Villányi féle könyvekből készültem fel, meg még egy pár könyvből:.

-Villányi Attila: Kémia a kétszintű érettségihez munkafüzet, tankönyv

-Ötösöm lesz kémiából példatár munkafüzettel

-15 próbaérettségi kémiából emelt szint

-Veszprémi Tamás: Általános kémia( ez egy egyetemi tankönyv pár helyen túlmutat az érettségi anyagán viszont hasznos ismereteket tartalmaz.

-Saját kémialaborom a kémia emelt szintű érettségihez DVD melléklettel( a kísérlet részére így készültem fel).

2013. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!