Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha van egy sima biológia bsc...

Ha van egy sima biológia bsc diplomám, de nincsenek meg a tanári képzéshez szükséges pszichológiai, és pedagógiai modulok, akkor hova kell jelentkeznem tanárképzésnél?

Figyelt kérdés
Osztatlan képzés msc-ben (4+1félév), vagy az új (10+2 félév) képzés?
2013. aug. 5. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem rég gondolkoztam rajta, hogy ha megvan a gépészmérnök msc-m, akkor megcsinálom az energetikai mérnök msc-t is. Ez úgy néz ki, hogy mivel a két rokonszakról van szó, ezért ha gépészmérnök bsc-ről jelentkeztem volna energetikai mérnök msc-re, akkor meg kell csinálni az msc-s tárgyakat nyilván plusz lett volna 6-7 bsc-s tárgyam, amit "be kell hoznom" az msc képzés alatt.


Nem tudom érhető-e, amit leírtam, de ezek alapján szerintem MSc-re kell jelentkezned. De én a helyedben azért rákérdeznék a kiszemelt hely tanumányi osztályán is, hogy ilyenkor náluk hogy zajlik a felvételi eljárás. Intézménye válogatja...:S

2013. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, teljesen világos!


Persze azért még várok válaszokat, hátha jár valaki ugyanebben a cipőben.


Felveszem a kapcsolatot az illetékes TO-val is, csak előtte szeretnék még információkat gyűjteni! (-:

2013. aug. 5. 21:09
 3/3 poiu ***** válasza:
Kérdezz rá, mert ez a rendszer nem csak ostoba, de hetente változik. Ostoba azért, mert elvileg csak akkor mehetsz tanári mesterszakra, ha az alapszakon tanári szakirányt is végeztél.
2013. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!