Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogy nekem az...

Miért van az, hogy nekem az alvásigényem kb.10-12 óra?

Figyelt kérdés
És eléggé összevissza alszom, sajnos nem tudom magamat beállítani a reggeli kelésre és legkésőbb éjféli fekvésre. Hogyan tudnám mégis rászoktatni magam erre?
2009. nov. 1. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Rosszul alszol, összevissza alszol. Nem is alszol 10-12 órát, mert ennek egy részében ébren hánykolódsz az ágyban. Nevezz ki este egy időpontot, ami után minden este ugyanazt teszel: iszol egy pohár vizet, megágyazol, mosdasz, felveszed a pizsamádat/hálóingedet, vécére mész, és bebújsz az ágyba.
2009. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vashiány,depresszió?

Menj el egy vérvételre.

2009. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van . Teljes vérkép !
2009. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen csak nincsen renszerezve az életed... Én most munkanélküli vagyok és már iskolába sem járok. És marhára ráérek. Én is 10-12 órákat alszok, és amit észreveszek az az, hogy továbbra is nagyon fáradt vagyok ugyanakkor nagyon nehezen alszok el. Elhatároztam, hogy mindig vekkerre fogok felébredni, hátha ezzel rendszert vihetek az életembe. Próbáld ki. Én két napja ezt csinálom, és asszem van eredménye. Ha ez továbbra is így folytatódik mindenképpen fordulj orvoshoz!
2009. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A válasz kiírása óta kicsit rendezetteb életet élek, ilyen éjfél kettő között tuti h elmegyek aludni és igyekszem 10 óra előtt felkelni, jobb is:) Csak át kellett állni. És sokat számít a rendszeres és változatos étrend is.
2009. nov. 15. 23:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!