Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Olyan könyvet, lexikont, vagy...

Olyan könyvet, lexikont, vagy weboldalt keresek, ami a legkevésbé szárazon magyaráz az orvostudományról, akár képekkel, latin szavakkal és a betegségek jelentésével?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,ahol pl. elmagyarázzák a tahikardia, aneurysma, kamrafibrilláció aritmia és egyéb kifejezések jelentését. Köszönöm! :)

2014. jan. 20. 17:53
 1/3 cicwarek ***** válasza:
2014. jan. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A témában a legjobb lexikonszerű, de nagyon érdekes és könnyű nyelvezetű könyv, Dr. Obál Ferenc Az emberi test című könyve a Gondolat kiadónál, sok antikváriumos hirdetésben látom, nekem is megvan,

ugyan 1982-es kiadás, de nagyon élvezhető és a laikus olvasónak nem is túlhaladott.

Én 10-12 évesen élveztem olvasni, értettem is, most orvosira járok ;)

[link]

2014. jan. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :))
2014. jan. 25. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!