Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudnátok ajánlani jó 10. -es...

Tudnátok ajánlani jó 10. -es biológia tankönyvet?

Figyelt kérdés

Biológia tagozatos vagy és idáig ebből a könyvből tanultam:

[link]

azonban tekintve, hogy államosították a tankönyvellátást, nem lesz a következő évre tankönyvem, így külön kéne beszereznem. Továbbra is az emelt szintű érettségit tartom szem előtt. köszi előre:)



2014. jún. 17. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz, én 2005-ben érettségiztem, de mi tankönyveink nagyon jók voltak. Hivatalosan a 3 kötetes Oláh Zsuzsa: Biológia I-II-III-akból tanultunk, amik már önmagukban is jó könyvek, de a tanárunk az órákat a 4 kötetes nagy A4-es Biológia I-II-III-IV fehér tankönyvekből tartotta. Ennek a sorazatnak az állandó szerkesztője Dr. Tóth Géza, a szerzők közül pedig Dr. Berend Mihály szerepel mind a négy kötetben, de a III-as kivételével Szerényi Gábor is szerző a többiben. Belinkelem az első kötetet:

[link]

Ja és középszinten 99%-ra, emelt szinten 90%-ra érettségiztem.

2014. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

Mi ebből tanulunk, nagyon jó, részletes, van netes verziója sok extrával, aki ebből tanul és megcsinálja a feladatgyűjteményt is, annak nagyon jó emelt érettségije lesz :)

Nálunk a növény-, és állattanhoz kapcsolódó emelt szintű feladatokat már 90%-osra megírja mindenki.

Mi most voltunk 10-esek. Sok sikert!

2014. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ezt nagyon ajánlom,nagyon jól le van benne írva az egész középiskolai tananyag (emelt is)és árilag se vészes

[link]

Viszont ne egy könyvből tanulj... hanem inkább többől!

2014. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!