Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valós e ez amit tapasztalok?

Mondmeg miaz kérdése:

Valós e ez amit tapasztalok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy ha nagyon elmélyülök akkor eltudom hagyni a testem, megtudom nézni magam kívűlről és a környezetet is nagyon kis tévedéssel és nem annyira részletesen, ilyenkor bármerre, szabadon eltudok menni és látom hogy mik vannak ott. Ezt az emlékeimmel is megtudom tenni.

Mivan ha átléptem az átlagos agyhasználat szintjét? Mi lesz ha tovább fejlesztem ezt, elérhetem Jézus Krisztus szintjét? (Értem: Jézus fel tudott támasztani embereket, gyógyítani gondolattal.. stb)



2014. dec. 14. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Akkor a kezelőorvosod valószínűleg erősebb gyógyszereket fog felírni.
2014. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Én szívesen elvégzem veled a "mi van a szekrény tetején" című kísérletet.
2014. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg csak átlagnál jobb memóriád van, ezért akár szinte képként is fel tudod idézni az emlékeidet
2014. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az én szobámat is látod? Akkor megkereshetnéd a kis zöld gumilabdámat, amit régóta nem találok.
2014. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ami közvetlen körülöttem van csak azt látom, más helyekre nem tudok csak úgy "elkalandozni" és semmiféle gyógyszert nem szedek, egészséges vagyok. És nem hinném hogy emlék képek mivel az egyik tanítási órán megtörtént hogy írás közben mentem el egy másik padhoz és megnéztem mit írt le, közben mikor visszatértem minden le volt írva a füzetembe, de nem láttam tisztán hogy mit írt a másik padnál ülő csak néhány szót.
2014. dec. 14. 17:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy is mondhatjuk, hogy egyszerre két ember vagyok, egy hús-vér a másik meg egy szellem, tudom mit teszek a "hús-vér" testemmel miközben máshová "kalandozok el"
2014. dec. 14. 17:01
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nincs semmi baj, majd kinövöd...
2014. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 TallandThin Boy ***** válasza:
Ebben nincs semmi különleges. Mivel a te szobád ezért mindenről tudod, hogy hol van, így gondoltban is megtudod jeleníteni. De így van ez a fürdőszobával, udvarral és sok más hellyel ahol sokszor jársz. Egyszerűen emlékszel rá, nincs ebben semmi misztikus.
2014. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De nem értitek, bárhova ahova megyek és ott vagyok. Ha egyszer mondjuk elmegyek x városban egy x helyre ott is megtudom ezt csinálni. Voltam ismeretlen helyen is és ott is megvolt ez..
2014. dec. 14. 20:13
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Kísérletet! Amit a #2 válaszoló ír.
2014. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!