Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha az időutazás valaha is...

Ha az időutazás valaha is megvalósul akkor miért nem jöttek még vissza?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megtették.
2010. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen már gondolkoztam, és mi van, ha már visszajöttek és most is köztünk vannak? Csak nem mondják el mert akkor zűrzavar lenne. Ilyen túrista szerű dolognak képzelem el:D
2010. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
szerintem az időutazás abban a formában hogy visszajövök 1782-be, nem lesz sosem. inkább "előrefele"
2010. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha lehetséges is lesz, amit kétlek, akkor sem fognak élni vele, mert túl veszélyes.

Szerintem max. a "múltba nézés" lesz lehetséges.


L

2010. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha megvalósul az nyilván szupertitkos szovjet/amerikai/japán/kínai project lesz és maximum az újdonsült önjelölt Hitlerekt likvidálják, vagy bármit ami nem lenne jó nekik.
2010. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
44%

egy elmélet:"Ha az időben viszaugranánk akkor új valóságot is nyitnánk"

magyarul ha vaszamenék az időben akkor a valaságott ott nyitnák meg ahová szeretünk volna meni

2010. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ügyesen titokban tartják mint a

Vissza a jövőben

Marty Mc Fly és Emett Brown

2010. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Van néhány ókori lelet ami időutazással lenne magyarázható...

Pl:1 oldalról letöltöttem 1 képet(már nemtom melyik oldal volt),ami hieroglofákat ábrázolt és az egyik jel tisztára 1 helikoptert ábrázolt,a másik nemtom milyen gép volt de 1 űrhajónak nézett ki.

2010. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Hogyha visszajött volna valaki, akkor már nem pont úgy történt volna minden a jövőben, mint ahogy akkor, amikor visszajött, tehát hogyha visszajöttek volna, akkor már másik jövő lenne, amiben valószínű, hogy ő vissza sem jöhetett, sőt, lehet, hogy abban a jövőben fel sem találták az időgépet.
2010. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

"1 oldalról letöltöttem 1 képet(már nemtom melyik oldal volt),ami hieroglofákat ábrázolt és az egyik jel tisztára 1 helikoptert ábrázolt,a másik nemtom milyen gép volt de 1 űrhajónak nézett ki."

Tipikus.

Aki bele akar magyarázni valamit, az bele is fog.

Az ókori Egyiptomban rendszeresen megtörtént, hogy feliratokat letöröltek, újravéstek, átírtak.

De persze a régi felirat nem mindig tűnt el.

És hogy, hogy nem, egyes hieroglifákat ha egymásra írsz, akkor úgy néznek ki, mintha helikoptert, tengeralattjárót, űrhajót ábrázolnának.

Marhaság az egész.


L

2010. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!