Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen elméletek léteznek...

Milyen elméletek léteznek féreglyukak keletkezésére/létrehozására? Esetleg multiverzumban való utazásra?

Figyelt kérdés
Párról hallottam már teóriákat, de ezek nem felelnek meg a fizika törvényeinek.

#elmélet #féreglyuk #térugrás #CSAK KÍVÁNCSI VAGYOK NE SZEDJETEK SZÉT
2014. dec. 25. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be Google-re,hogy Miciho Kaku majd Stephen Hawking könyvei,filmjei vagy vársz fél évet mire elmagyarázza egy youtuber aki pályafutását kb:2-3 hónap múlva jelentkezik youtuben és mindent elmond és ide is kiírja.Én a jövőből jöttem nagyon sokat segített nekem is szerintem neked is fog ,megváltja a világot.
2014. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vree ***** válasza:

Sztem dobd be a Google fordítóba a [link] -t, szép részletes leírás van róla.


Ugye a Schwarzschild-féle lyuk avagy Einstein–Rosen híd az első és leghíresebb ötlet, de erről tudható mára, hogy nem működne, mert se fény, se semmilyen anyag nem tudna gyorsabban áthaladni rajta, mint amilyen gyorsan megsemmisül.

2014. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vree, köszönöm.


1# Részben neked is de TYHŰ, ez aztán a félhasznos válasz xD

2014. dec. 26. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!