Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ember miért akar örök...

Az ember miért akar örök életet? Szerintem nagyon monoton az egész

Figyelt kérdés

reggel felkelek , megyek egy olyan helyre amit utálok és olyan emberek vesznek körül akik iszonyúan primitívek(iskola), haza megyek méééég tanulok , pihenek, lefekszem


és ez kezdődik újra és újra


2010. febr. 7. 22:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mért írod ezt, de nekem alvás előtt sokszor eszembe jut hogy na "de jó" újabb nap ment el az életemből, ennyivel közelebb kerültem a halálhoz, aztán meg ha meghalok nem lesz semmi vááá de rossz is lesz az!:(
2010. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
73%
Mert lehet, h ők jól érzik magukat a bőrükben, nem úgy mint Te, h Téged is azon a helyen ahová reggel mész 10 jó csaj/pasi várna, meg jó buli meg stb hidd el h te is örökké akarnál élni:D
2010. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
egyértelmű ha örök életünk lenne, akkor nem kéne dolgozni menni, emiatt nem kéne iskolába menni, hogy valamilyen szakmát kitanuljunk hiszen nem halnánk éhen
2010. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

22:16 :)

ebbe nem sok logika van:D

2010. febr. 7. 22:20
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem fogsz háromszáz éven keresztül iskolába járni.

Mondjuk munkahelyet is nehéz jót találni, de azt legalább jobban meg lehet válogatni.


Amúgy az emberek igazából nem örökké akarnak élni, hanem soha nem akarnak meghalni.


L

2010. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"egyértelmű ha örök életünk lenne, akkor nem kéne dolgozni menni, emiatt nem kéne iskolába menni, hogy valamilyen szakmát kitanuljunk hiszen nem halnánk éhen"

Örök életről beszélünk. Nem halhatatlanságról.


L

2010. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Hja, majd ha végetér az iskolád felgyorsul minden és visszasírod majd amikor szrhattál mindenbe és egész nap semmi dolgod nem volt!!


És bánni fogod azt is hogy iskoláséveid alatt nem csináltál semmit sem, csak végigunatkoztad az egészet, ugyanis egy alulfizetett senki leszel akit egész nap csicskáztatnak mint vmi trógert...


És ha majd már a hullafáradtan padlón leszel a kilátástalanságtól és a pénztelenségtől, bevillan majd amit most itt leírtam...

2010. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

én 28 vagyok de hihetetlen hoyg a te korsztályod 95% a azt képzeli azért iratták be az iskolába hogy ott jólérezze magát..


Aztán majd ha végetér a leányálom jön a nagy pofára esés amikor majd bedől az első lakáshitel aztán jön a végrehajtó és mehettek a gyerekkel meg az asszonynal az utcára, vagy vissza a kis25 nm es panelba anyu meg apu szoknyája mellé!!!

2010. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én utálok élni

minden nap ugyanaz a szar

Isten ments hogy örökké éljek

2010. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Azért nem tapasztald te még meg a valódi életet, ez ,hogy iskola, gonodlom még nem is fősuli vagy egyetem hanem közép, tényleg eléggé sivár...

Én a tudásvágy miatt szeretnék örök életet : )

2010. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!