Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ESP és parajelenségek azt...

Az ESP és parajelenségek azt igazolják, hogy mind fekete lyukban élünk?

Figyelt kérdés

Rengeteg érzékszerveken túli érzkelése van az embernek (telepátia, telekinézis stb) parajelenségek, ezek úgy illenek bele a képbe, ha egy valaha volt valós világban éltünk, melyben akár egy világháborúban meghalva mind egy feke lyukba kerültünk és most a pokolban élünk. Figyeld az igen érdekes elméletem. Lehetséges ez?


-


A kvantumfizika bebizonyította, hogy maga a megfigyelés révén kollapszál a hullámfüggvény, azaz az létezik csupán amit megfigyelünk, aki ezt nem hiszi olvasson utána ! Az pedig, hogy csaupán az létezik amit megfigyelünk és az is a vágyaink és félelmeink, tehát a lelkünk szerint alakul, ez azt jelenti hogy ez a világ illúzió csupán ! Mivel az anyag tűlünk függetlennek látszik, lehet valaha az volt és most csak azért nem az, mert itt ahol élünk, már nem a valóság. Mert meghaltunk mind valaha nagyon régen.


Szerintem maga az ősrobbanás volt magának a poklunknak a kezdete, ami lehet egy fekete lyuk is, méghozzá a tudósok eiz is alátámasztották, mely szerint egy magasabb térdimenziós fekete lyukban alacsonyabb a térdimenzió. Ami a fekete lyukba kerül, annak térdimenziója alacsonyabb ! [link] vagy [link] vagy [link]


Azért van ez a telepatikus képességre, parapszichológiára vagy testelhagyásra való közös emlékezés, hajlam, mert ezzel rendelkeztünk az életünkben a magasabb dimenziószámú univerzumban. Szerintem egy iszonyatos űrháborúban vettünk részt mind, melyben végül csillagokat ágyúztak szét irrgalmatlan erős laserfegyverekkel és e gravitációs összeomlás miatt keletkezhetett fekete lyuk, melybe mind bekerültünk révén a csata ott tőrtént. A mi ősrobbanásunk kezdete volt magának a fekete lyuknak a keletkezése. Mi meghaltunk, de lelkünk él és vízionál. A földönkívüliek valójában a leszármazottaink akik túlélték a háborút vagy most is harcolnak, ide jönnek a mi víziónkban és megnézik, hogy vagyunk. Nem mondják el az igazságot, mert képtelenek lennénk azt feldolgozni, másrészt el sem hinnénk ezt. Mit gondolsz?



-


A szellemekről azt tudjuk, hogy azt látnak, hallanak amit akarnak, másrészt van több olyan elmélet vagy kontaktok által adott információ, mely szerint a Föld börtönbolygó illetve az univerzum egy [link] szimuláció [link] A modern kvantumfizika is bizonyította, hogy csupán az létezik amit megfigyelünk. Namost mi van ha ezeket konbináljuk !?....


Az hogy az univerzum melyben élünk a mi poklunk. Valaha mind elpusztúltunk, lehet rosszak is voltunk mind ls kivégeztek vagy háború áldozatai lettünk, esetleg a földönkívülieknek vélt lények a valós élőlények, akik továbbfejlődtek evolúcionálisan fejlődtek testileg és szellemileg, míg mi nem, mivel már nem élünk. Ide kerültünk ebbe az univerzumba, pontosan a saját hibáinkat éljük újból, állandóan ugyanazokba a hibákba esünk, mint valaha életünkbe. Ugyanígy néztünk ki, valaha csak már nem fejlődünk tovább szellemiekben sem.


Mi van ha ez így igaz? Mit gondolsz?



2015. febr. 20. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
88%
El kell keserítselek, de a kvantumfizika nem azt mondja, hogy az létezik amit megfigyelünk, hanem ha megfigyelünk valamit a megfigyelés során meg is változtatjuk azt amit megfigyelünk, de azelőtt is létezett. Mondjuk a telekinézisről, meg telepátiáról sem vagyok meggyőződve, de ez már más kérdés.
2015. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
88%
Próbálkozz újra ezotéria kategóriában. Ott vevők az ilyesmire.
2015. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
87%
Na mi van Zolika, eluntad az ezotériát? Hess vissza szépen, őket boldogítsd az agymenéseiddel, ne minket.
2015. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 Ozmium42 ***** válasza:
2015. febr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 A kérdező kommentje:

" kvantumfizika nem azt mondja, hogy az létezik amit megfigyelünk, hanem ha megfigyelünk valamit a megfigyelés során meg is változtatjuk azt amit megfigyelünk, de azelőtt is létezett"


Ez mélységes tévedés ! Minden információ a hely is, és az impulzus is, így a hullámfüggvény összeomlás révén jön létre maga az impulzus és a hely is, az hogy hollegyen a lehetséges állapotok közül.


" őket boldogítsd az agymenéseiddel, ne minket."


Az a baj, hogy FOGALMAD SINCSEN a kvantumfizikáról, pár felületes tankönyvi beleolvasáson kívűl. Érdemben semmi hozzászólsáod sincs. Még halvány lila Gőzöd sincs mi az a kvantumfizika :-P

2015. febr. 23. 18:36
 6/94 Ozmium42 ***** válasza:
84%

Neked aztán van, pont arról ismerünk :)


De miért minket kérdezel?

2015. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
86%
Totál értelmetlen a válaszod, mi az hogy a hullámfüggvény összeomlása révén jön létre a hely meg az impulzus, egyáltalán miért omlik össze egy hullámfüggvény attól, hogy megfigyeljük. Az meg hogy lehetséges állapotai vannak a helynek számomra azt jelenti, hogy vmi ébredőtudat meg világfelemelkedése.hu oldalakról tanulhattál kvantumfizikát.
2015. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 A kérdező kommentje:
# 7 én fizikus szakon tanultak kvantumfizikát, de szerintem felesleges kifejtenem neked, hiszen ezeket a kvantumfizikai ismereteket nem érted, szerintem menjünk tovább. Próbáld a linkek olvasásával leszűrni a mondanivalómat.
2015. márc. 6. 10:50
 9/94 anonim ***** válasza:
87%

>melyben végül csillagokat ágyúztak szét irrgalmatlan erős laserfegyverekkel


IRRGALMATLAN


lol

2015. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
86%
Még szerencse, hogy fizikus vagyok, bár tényleg nem a kvantumfizika a szakterületem,de így is tisztában vagyok vele, hogy a mérés során mit változtatunk a mérendő dolgokon veled ellentétben. A linkekről meg annyit, hogy talán valami fizikai szaklapból informálódj a fizikáról.
2015. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!