Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez a nyár is esős, zivataros...

Ez a nyár is esős, zivataros lesz?

Figyelt kérdés
Ugye nem?

2015. ápr. 18. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
az enyhe tél miatt valószínű jó sok bogár lesz az z egy biztos
2015. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélem igen, mert nem bírom a meleg időjárást. Kész felüdülés júliusban elmenekülni 1-2 napra egy fapados repjegy segítségével Angliába vagy Finnországba.
2015. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Nem vagyunk időjósok és mérőállomásunk sincs. Mellesleg ennyire előre jósolni szinte lehetetlen.
2015. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Május esős lesz.

Júniusban még napközben is lehet majd esőre számítani, de júliusban-augusztusban inkább csak este vagy éjjel fog esni.

2015. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
igen és hideg is
2015. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Errefelé nem sokat esett, nem is hiszem hogy az átlagosnál többet fog. Én egyébként imádom a vihart.
2015. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a beborult fülledt időt szeretem. Mikor nappal sötét van és fúj a szél. Nem tudom miért de olyan hangulatosnak érzem. :D
2015. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tavaly alíg volt csapadék. Szinte Las Vegas fajta volt a tavalyi nyár. De én a napsütést szeretem (Nem kánikulát) ha kicsit fúj a szél, meg egy-két Cirrostratus (fátyolfelhő) van az égen. A felhőknek az lenne a szerepe, hogy hűtsék a levegőt. Ez a nyár viszont igen csapadékos, zivatargazdag :(
2016. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!