Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Láttátok ma este a Holdat?...

Láttátok ma este a Holdat? Gyönyörű gyűrűje van, még sosem láttam ilyet.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 21:37
 1/8 anonim válasza:
85%
Én nem láttam,de ahogy látom nem sok választ kaptál még xD Ezért gondoltam,ha már feltetted a kérdést,akkor legalább írok vmit :D
2010. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. febr. 23. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
komolyan mondom kimentem megnézni, de nálunk el van borulva és nem látni. viszont olyan jó idő van :)
2010. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ezelőtt még én sem láttam ilyet, tényleg nagyon szép volt:D Én azt olvastam erről,hogy a cirrusz vagy cirrosztrátusz felhők jégkristályain megtörő napfény vagy holdfény hozza létre. Gyönyörű egy jelenség:)
2010. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van kép róla? Megköszönném! :) Én nem láttam! :(
2010. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam fényképezni,de nem sikerült.Biztosan lesz majd valahol az interneten néhány kép.
2010. febr. 24. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hihi, nemtudom hányan nézitek ezt vissza, de aki a '10-esről lemaradt most itt egy új esély:DD Megint van egy szép nagy udvara a holdnak^^ am furák ezek a mostani észelők kérdései..tavalyelőtt még senkit nem ejtett pánikba az ilyesmi, nem?:d...

#4-es:)

2012. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!