Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha tippelhetnètek...

Ha tippelhetnètek akkor kb mikorra tippelnètek a Vilàgvègèt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Definiáld, mit értesz „Világvége” alatt? Azért kérdezem, mert ma a világot hajlamosak a Földel egyenlővé tenni, és ha te is így érted a világot akkor meg lehet válaszolni a kérdést.
2010. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
+2ezer év
2010. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%
Tegnapelőttre.
2010. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
hulye kerdesre hulye valaszok. amen.
2010. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Amit én irtam nem hülye válasz, mert ha a Földre érti akkor azt meg lehet válaszolni nagyjából.

2010. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt vesszük, hogy az országok fejlettsége között nincsen meg az egyensúly így az éhségöv(olyan országok ahol éheznek az emberek) egyre bővül, a nagyvállalatokat pár évtizeden belül erősebbek lesznek minta kormány (ha még nem azok), akkor Kb 2500 . De a folyamat hamarabb elkezdődne, a multinacionális szuper-cégek által az emberekre erőltetett dolgok miatt, a természetesség elnyomása miatt és a már így is lecsökkent általános alkalmazkodó képesség miatt az emberek megbolondulnának esetlegesen terroristaként végeznék. Az emberiség szép lassan kihalna, vagy legyengülne, az új biológia szennyezőanyagok miatt vagy robotok miatt pedig egy másik faj venné át a csúcsragadozó szerepét.
2010. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
50%
Holnapután 13:31:22.
2010. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Màr mièrt lenne a kèrdès hülye????


Annyit kèrtem,hogy tippelj....!!!!!


Szerinted màr a tippelès is hülye dolog???

2010. márc. 2. 21:39
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok. Más ha arra gondolunk mikor fog megsemmisülni a föld. Ez akkor fog bekövetkezni mikor egy "okos" kutatócska kitalálta, hogy küldjünk egy műholdat a világűr mélyébe ami a világ összes nyelvén kisugározza, hogy hol található meg a föld. Egy gonosz idegen faj majd megszállja a földet vagy elpusztítja. Ez persze bármikor megtörténhet akár ma este is.


A másik variáció pedig az mikor az emberiség az űrben vívja majd a csatáit és egy akkora antianyag bombát robbantanak föl, hogy megsemmisül a föld vagy megváltoztatva annak pályáját belemegyünk a Napba vagy egy másik bolygóba. Mire az antianyag bombát sikerül használhatóra fejleszteni az kb. 2500 ismételten.


u.i. Igyekeztem elszakadni egy kicsit az átlagos megállapításokról, mert valószínűleg a kérdező is hallot már ezek felől.

2010. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat az előző előtti válaszoló vagyok, csak gépelés közben jött még1 válasz.
2010. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!