Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges hogy egyszer...

Lehetséges hogy egyszer elfogy a földröl a viz?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy ismerösömtöl egy körlevelet!Ami arról szólt hogy 60-70 év múlva szinte többet fog érni a viz mint most az arany vagy akár a gyémánt!Nem lesznek erdök,fák,növények tavak!

Szerintetek lehetséges ez?????


2008. szept. 3. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a tiszta víz fogyhat el.... Szerintem. De ha nem lesznek erdők sem, akkor mi sem leszünk, úgyhogy nem kell majd a maradék vízzel kereskednünk. :(
2008. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ismeretlenül is megkövetem az ismerősöd - de biz' nagyon nagy marhaságot írt.

a víz nem tud elfogyni - ált. iskola 4. osztályos tananyag "a víz körforgása"

2008. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ezt olvasd el.


[link]


tehát a víz nem tünk el, csak nem ott fog esni és nem akkor amikor kellene. Ez okozhat ivóvízhiányt, növényzet pusztulást stb.

2008. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Aki körleveleknek hisz sikeres ember nem lehet...
2008. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy hiszek benne!!!Csak elgondolkoztam rajta!!!!
2008. szept. 3. 16:57
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Magyarország egy nagy "lavór" közepén van (Kárpát medence), mindefelől hozzánk folyik a víz! Andalúziában meg már 25 éve se volt víz, amikor utoljára tanultam földrajzot a suliban.

Majd ha elfogy az olaj, akkor magyarország víz nagyhatalom lesz, megépítjük a "Barátság" vízvezetéket, és tőlünk veszi a nyugat drága pénzen! :D


Bár egy ismerősöm szerint akkor meg jönnek az amik, és tönkre bombázzák az országot azzal, hogy terroristák vagyunk! :(

2008. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ország, ahol a tiszta víz ÉVES mennyisége egy főre annyi, mint amennyit te EGY NAP ALATT elfürdöl. Tehát van ahol már igencsak "kérdéses" a mennyiség...
2008. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "Barátság vízvezeték" ez nagyon jó:)) Hogy fogyna el? Az édesvíz fogyóban van, de még így is van elég!
2008. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Én meg ma kaptam egy körlevelet a barátomtól, hogy negyvenezer kilométer magasságban kering a Föld körül egy pár rendőrcsizma! (csak meg kell találni)
2008. szept. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, hamarabb lesz világháború a kőolaj hiány miatt, azután annak a maradék embernek meg majd csak elég lesz az a kis víz...
2008. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!