Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezhet a halál után valami?...

Létezhet a halál után valami? (Nem irom az, hogy élet, de kitudja! )

Figyelt kérdés
Leinkornáció létezhet?És ha meghal valaki ,utána a nagy semmi lesz?Vagy mi?
2008. szept. 5. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Az reinkarnáció.

Ki tudja, onnan még senki nem jött vissza és nem küldött SMS-t netán e-mailt, hogy mi van utána?

Ez az élet nagy titka.

2008. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Reménykedjünk benne, én hiszem,hogy van valami...
2008. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is reménykedem hogy van utána valami.Külömben mi értelme lenne az életnek?A nagy semmit meg nem tudom elkébzelni!
2008. szept. 5. 16:02
 4/6 anonim válasza:
52%

Külömben mi értelme lenne az életnek? miért kell hogy értelme legyen? kaptál x évet csinálj vele amit akarsz. ez 1 játék. valaki így ki úgy éli. annak mi értelme hogy egy életen át ezt a kérdés kutatja az ember? csinálni kell és kész.

amugy:

"Mondottan ember: küzdj és bízva bízzál!". szóval Madách bölcs ember volt.

2008. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak azt mondanám erre, hogy az energia nem vész el , csak átalakul!!:))
2008. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Amikor az ivarsejt kapcsolódik a petefészek magjához, fogalma nincs arról, hogy mivé lesz később. Ha valaki elmondaná neki, hogy te egy öreg ember leszel, valószínű jót nevetne, talán még ki is pukkadna. Ez amagocska egyesülve el kezd növekedni, fejlődni az idők során. Amikor az embrió magzattá fejlődik, már jócskán van ismerete tudata, de csak annyit, amennyit ott megszerzett a burokba. Ha valaki azt mondaná neki, hogy ha megszületik, ott kint mi minden fogadja, anyukája, apukája, tesói, valószínű nem nézné normálisnak, aki ilyent mond neki. -Méghogy külvilág? Ha innen kibújok, valószínű vége mindennek! Marhaságot beszélsz! Még senki nem jött ide vissza ebbe a jó kis burokba onnan! és legyintene egyet. Tudom, most azt mondod, hogy de mi tudjuk, hogy mi történik és létezik ez avilág! Igen, de ő nem tudja. Nincs róla ismerete. Neki ott csak beszűkült ismerete van, mint nekünk itt a földi burokban. Találgatunk mi is van odaát. Tudjuk, hogy van, de mi is? Próbáljuk tudományosan fejtegetni elmélettanként, közben nem jövünk rá, hogy az azért elmélet, mert az agyból jött elő. Az még ismeretlen és meg lehet változtatni. Van aki ezt az elémélettant ismeri el, amit más kiagyalt és feltételez, közben teljesen más a valóság.
2008. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!